Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.09.2017 19:04
Far Cry 5 na PS4 Pro. Jak wygląda gra?
1568V

Far Cry 5 na PS4 Pro. Jak wygląda gra?

Far Cry 5 otrzymało wysokiej jakości nagranie z rozgrywki, które prezentuje grę odpaloną na PS4 Pro. Możemy zobaczyć jak wygląda jedna z misji oraz wyśmiać nierozgarniętych przeciwników. Ci dają się zabijać gołymi rękoma i zachowują się miejscami bardzo dziwnie.

 

Far Cry 5 zabierze nas do hrabstwa Hope w stanie Montana. Zmierzymy się tam z przywódcą sekty fanatyków religijnych. Nowy antagonista to Joseph "The Father" Seed, który swoimi umiejętnościami mówcy porwał tłumy i zaskarbił grono popleczników.

Far Cry 5 prezentuje możliwości różnorodnej rozgrywki

Nowe wideo z Far Cry 5 pochodzi z wersji zaprezentowanej na targach E3 2017. Od tego czasu zaszły na pewno zmiany i gra prezentuje się lepiej. Warto jednak rzucić okiem na rozgrywkę i zobaczyć nieznane dotąd fragmenty gry. Ta hula na PS4 Pro i przedstawia rozgrywkę nagraną w rozdzielczości 2160p. Etap to znana już nam misja Fall's End, ale rozegrana w nieco inny sposób. Możemy zobaczyć jak w akcji wygląda sterowanie samolotem. Nie brakuje też wszechobecnej akcji i masy strzelania do przeciwników. Ci jednak nie grzeszą inteligencją, a gdy skończy im się amunicja potrafią stać w miejscu przy głównym bohaterze i na spokojnie przeładowywać broń. Miejmy nadzieję, że to wina wczesnej wersji gry i zostanie to poprawione do czasu premiery.

Far Cry 5 - rozgrywka z misji Fall's End

Far Cry 5 zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Premiera ustalona została na dzień 27 lutego.  Naszym zadaniem będzie odbić hrabstwo Hope z destrukcyjnych wpływów pastora Josepha Seeda. Pomogą nam w tym liczni najemnicy, którym będziemy mogli wydawać proste polecenia. Tytuł ponownie zabierze nas do otwartego świata pełnego różnorodnych aktywności. Wróci przejmowanie posterunków i parę innych ikonicznych elementów poprzednich części.

Źródło: YouTube (RajmanGaming HD)

Tagi: far cry 5 playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap