Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.09.2017 08:56
God of War - piękna kraina Midgard
1912V

God of War - piękna kraina Midgard

God of War pokazało się na pięknych szkicach koncepcyjnych. Dzisiaj otrzymujemy kolejną ich porcję. Tym razem skupiają się na krainie Midgard.

God of War to nowy początek dla świetnej serii. Pierwotnie akcja rozgrywała się w greckiej mitologii, ale zmieni się to w najnowszej odsłonie. Twórcy zdecydowali się na mitologię nordycką i kilka innych zmian. Mimo to Kratos wciąż pamięta swoją przeszłość, więc nowa opowieść nie do końca jest odcięta od oryginałów. Wczoraj mogliśmy podziwiać piękne szkice koncepcyjne. Dzisiaj pora na kolejną ich porcję.

God of War na pięknych grafikach koncepcyjnych

W nowej odsłonie God of War nastąpi wiele zmian. Kratos przedstawiony jest jako człowiek mocno doświadczony, próbującego ocalić syna przed tym co spotkało jego samego. To kolejna zmiana w nowej części - skupi się na relacji Kratosa z jego synem. Ten nie tylko wzbogaci swoją obecnością fabułę, ale wpłynie na rozgrywkę. Okaże się pomocny nawet w walkach, kiedy wspomoże swego ojca dodatkowym atakiem magicznym.

Akcja nowego God of War rozegra się w wielu krainach znanych z nordyckich mitologii. Znając poprzednie części, Kratos ukatrupi pewnie niejednego boga lub inną ważną postać. Tym bardziej, że twórcy obiecują, iż nowa część będzie najbrutalniejsza. Niemniej, nowe grafiki koncepcyjne ukazują krainę Midgard. W nordyckiej mitologii to świat pośredni zamieszkiwany przez ludzi. Znajduje się ona na środku nieprzebytego oceanu, który zamieszkuje ogromny wąż Jormungand - stworzenie mogliśmy podziwiać na zwiastunie umieszczonym poniżej. Grafiki koncepcyjne znajdziecie w poniższej galerii.

God of War na pięknym zwiastunie z E3 2017

 

Źródło: https://twitter.com/PlayStation/status/903376928048066560

Tagi: galeria god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica

Nie przegap