Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.08.2017 09:45
Fallout 4 i Creation Club - sklepik z modyfikacjami otwarty
742V

Fallout 4 i Creation Club - sklepik z modyfikacjami otwarty

Fallout 4 doczekało się wprowadzenia Creation Club - specjalnego sklepiku, w którym możemy kupić sobie zaawansowane mody wpływające nie tylko na wygląd postaci, ale też na rozgrywkę.

Fallout 4 to najnowsza odsłona popularnej serii. I choć gra w momencie premiery borykała się z kilkoma poważnymi problemami, została przyjęta ciepło. Według powszechnej opinii gra dobrze oddaje klimat serii, a zwiedzanie zróżnicowanego i rozległego świata, daje sporo frajdy. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia ze świetnymi modyfikacjami.

Najlepsze mody do Fallouta 4 na PlayStation 4

Bethesda mimo ogromnej fali krytyki, zdecydowało się wprowadzić Creation Club - wirtualny sklepik, w którym możemy zakupić sobie modyfikacje do Fallout 4. Rzeczone modyfikacje mają różny charakter - nowe uzbrojenie, plecaki zwiększające udźwig czy wyjątkowe pancerze. Niektóre z nich znacząco wpłyną na rozgrywkę - jak choćby pancerz, który gwarantuje niewidzialność po tym jak przykucniemy.

Wspomniane mody powstają z ręki deweloperów pracujących u Bethesdy oraz z najlepszymi (czy raczej wybranymi) twórcami modów w społeczności. Niektóre z nich będziemy musieli po zakupie odblokować poprzez wykonanie odpowiedniego zadania czy stworzyć w warsztacie. Jak mówią sami przedstawiciele firmy - wszystkie mody są oficjalne i nie blokują w żaden sposób postępów, łącznie z trofeami. Co ciekawe - twórcy wykazali się poczuciem humoru, dostaniemy więc też pamiętną "zbroję dla konia".

Każda z modyfikacji kosztować będzie określoną ilość kredytów, które będziemy nabywać za prawdziwą gotówkę - choć każdy z graczy ma otrzymać 100 kredytów w prezencie. Oficjalną stronę znajdziecie w tym miejscu. Sklepik od dzisiaj powinien dostępny być w Fallout 4 w wersji na PlayStation 4. W przyszłym miesiącu trafi on też do Skyrim.

Fallout 4 i Skyrim z zapowiedzią Creation Club

 

Źródło: https://www.polygon.com/2017/8/28/16216326/fallout-4-creation-club-live-pc-ps4-xbox-one

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks creation club Fallout 4 playstation 4