Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.08.2017 19:30
Dragon's Dogma: Dark Arisen na rozczarowującym porównaniu graficznym
1090V

Dragon's Dogma: Dark Arisen na rozczarowującym porównaniu graficznym

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PlayStation 4 nie zaoferuje nowej jakości. Zarówno pod względem wyświetlanej liczby klatek, jak i samej grafiki. Capcom idzie na łatwiznę i szykuje szybki port.

Dragon's Dogma: Dark Arisen zadebiutowało w 2013 roku. Od tego czasu minęła niemal połowa dekady. Capcom na razie nie planuje pełnoprawnej kontynuacji dla samotnego gracza. Zamiast tego otrzymamy dopieszczoną graficznie wersję z poprzedniej generacji konsol. Nikogo raczej nie zaskoczy fakt, że te wizualne usprawnienia szału nie robią.

Dragon's Dogma: Dark Arisen trafi na PS4 w październiku

Dragon's Dogma: Dark Arisen w zremasterowanej wersji nie zmieni znacząco obcowania z grą. Twórcy zaoferuje lepsze tekstury, lepiej wyglądające cienie, czystszy obraz i... to w zasadzie tyle z rzeczy, które można od razu wychwycić. Zapomnijcie też o 60 klatkach na sekundę.

Dragon's Dogma: Dark Arisen

Dragon's Dogma: Dark Arisen wygląda bardzo podobnie do tego, co prezentowała wersja sprzed kilku lat. Tytuł na PS3 cierpiał na duże problemy z optymalizacją i potrafił strasznie zwalniać. Szkoda, że wersja na PS4 nie zaoferuje nam o połowę lepszej płynności. Miejmy tylko nadzieję, że 30 klatek będzie tym razem stabilne. Nie powinniśmy się oto obawiać, ale... lepiej dmuchać na zimne.

Dragon's Dogma: Dark Arisen pojawi się na PS4 w dniu 3 października.

Źródło: YouTube (Dragon's Dogm)

Tagi: capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen playstation 3 playstation 4 porównanie graficzne wideo

Nie przegap