Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.08.2017 15:47
Rainbow Six Siege - Ela otrzymała własny zwiastun
935V

Rainbow Six Siege - Ela otrzymała własny zwiastun

Rainbow Six Siege rozpoczęło kolejny sezon, ale niestety przez Operację Health, Polska nie doczekała się własnego. Polski operator GROM pojawił się obok innych - ale mimo wszystko Ela otrzymała własny zwiastun.

Rainbow Six Siege to gra sieciowa mocno nastawiona na przeprowadzanie taktycznych akcji. Od momentu premiery gra nie była jednak najbardziej zadowalającym kawałkiem kodu, twórcy postanowili więc mocno podnieść jakość gry poprzez wprowadzenie tak zwanej Operacji Health - zestawu poprawek i zmian wprowadzanych na przestrzeni roku. I mimo iż grę można było już wcześniej za darmo testować, po poprawkach nie było jeszcze takiej okazji. Ta pojawia się dzisiaj.

Rainbow Six: Siege za darmo przez weekend!

Wprowadzenie Operacji Health dobrze zrobiło Rainbow Six Siege. Poszkodowani natomiast możemy czuć się my - gracze z Polski, którzy cieszyli się na to, że operator GROM będzie miał swoje zaszczytne miejsce w swoim sezonie. Niestety, Ubisoft postanowiło postawić sprawę inaczej i rozłożyć nasz sezon na kawałki oraz wycofać polską mapę zanim ta zdążyła się pojawić. Społeczność wystosowała odpowiednią petycję w stronę wielkiego wydawcy, ale niestety niewiele to zmieniło. Skutkiem czego nasz operator pojawia się obok innych w obecnym sezonie. Całość została nazwa Blood Orchid i oprócz trójki specjalistów wprowadza też nową mapę - opuszczone wesołe miasteczko.

Tak czy siak, nasza operatorka otrzymała własny zwiastun, w pełnej polskiej wersji językowej. To chyba pierwszy raz (nie licząc Gothica) kiedy wolę polską wersję od angielskiej. Jeśli sprawdzicie wideo z trzema operatorami znajdujące się niżej, będziecie wiedzieć o czym mówię - Ela brzmi tam jakby była Rosjanką.

Rainbow Six Siege - Operator Ela [PL]

Każdy z operatorów charakteryzuje się wyjątkowymi umiejętnościami i uzbrojeniem. Ela stosować będzie miny o nazwie Grzmot. Potrafią przylegać do dowolnej powierzchni, więc możemy zaskoczyć przeciwnika umieszczając je choćby na suficie. Mina nie zada żadnych obrażeń, ale znacznie pogorszy przeciwnikom słuch i wzrok. Jak mówi sama Ela: jej świat to chaos i bardzo chętnie do niego zaprasza.

Rainbow Six Siege - Operator Ela, Ying i Lesion

 

Tagi: grom playstaiton 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo