Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.08.2017 12:29
Śródziemie Cień Wojny - piękny zwiastun z utworem przewodnim
355V

Śródziemie Cień Wojny - piękny zwiastun z utworem przewodnim

Śródziemie Cień Wojny nie zapowiada się na rewolucję w stosunku do pierwszej części, ale wciąż wygląda interesująco. Zwłaszcza jeśli dostajemy taki zwiastun.

Śródziemie Cień Wojny znacznie rozbuduje to co mieliśmy w pierwszej części. Tyczy się to systemu Nemezis - do którego przeniesiemy postępy z pierwszej części - zdobywania fortec, ekwipunku, ulepszania postaci i umiejętności zarówno bohatera jak i upiora. Do tego dojdą plemiona orków o różnych zachowaniach i tradycjach. Kiedy osiądą się w danym regionie, przełoży się to na wygląd otoczenia. Tak jak w pierwszej części zaistnieje hierarchia, co będziemy mogli wykorzystać na swoją korzyść w walce z armią Saurona. Plemię Maszyny, które zaprezentowano ostatnim razem, korzysta z wielu niebezpiecznych narzędzi - harpuny, czy miotacze ognia.

Śródziemie: Cień Wojny. Plemię Maszyny rozpruje Wam flaki!

Opowieść, którą poznamy w Śródziemie Cień Wojny podejmuje wątek opowiedziany w poprzedniku. Po raz kolejny wcielimy się w Taliona, czyli jednego ze Strażników Północy oraz Upiora, który jemu towarzyszy - elfa, który przed wiekami wykuł Pierścienie Władzy. Bohaterowie postanawiają stworzyć kolejny pierścień, który pomoże im w walce ze złem. Poniższy zwiastun przybliża nam wydarzenia fabularne przy akompaniamencie utworu "Fires of War" w wykonaniu Nathana Grigga i Kelli Schaefer.

Śródziemie Cień Wojny - zwiastun z utworem przewodnim

Śródziemie Cień Wojny wrzuci nas do świata stworzonego przez Tolkiena, ale znacznie większego niż w pierwszej części. Trafimy nie tylko do Mordoru, ale również innych krain. W kontynuacji większy nacisk położony będzie na zdobywanie twierdz, co da nam wiele nowych możliwości. Gra ma pojawić się 10 października 2017 roku.

Tagi: Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo