Jakub Barwiak Jakub Barwiak 24.08.2017 11:01
Kolejna zapowiedź od DC. Tym razem film o Jokerze i Harley Quinn
446V

Kolejna zapowiedź od DC. Tym razem film o Jokerze i Harley Quinn

Jednym z istotniejszych, a przynajmniej w założeniu, elementów Legionu Samobójców był związek Jokera i Harley Quinn. Wydawało się więc, że stworzenie filmu, którego głównymi bohaterami będzie właśnie ta czarująca para, będzie tylko kwestią czasu.

I tak też się stało, po wczorajszej informacji dotyczącej solowego filmu o Jokerze, na jaw wyszły fakty, o kolejnym obrazie, który w przeciwieństwie do tego pierwszego, ma być częścią DCEU. Nowa opowieść o Jokerze i Harley Quinn ma już podobno także głównych kandydatów do objęcia reżyserskich stołków.

Solowy film o Jokerze w produkcji

Glenn Ficarra i John Requa, bo o nich mowa to reżyserski duet znany z filmów takich jak Kocha, lubi, szanuje i Focus, czyli komedii w których ważnym wątkiem był ten romansowy. Jeżeli faktycznie przejmą oni reżyserię nowo zapowiedzianego widowiska od DC, byłaby to wskazówka jakiego rodzaju filmu możemy oczekiwać. Prawdziwy romans w uniwersum DC? Czemu nie.

W rolę ikonicznych złoczyńców, podobnie jak w Legionie Samobójców, wcielić mieliby się Jared Leto i Margot Robbie.

Oczywiście przy tak ogromnej liczbie zaplanowanych projektów, na nowe widowisko DC trzeba będzie poczekać „dłuższą chwilę”. Z przemykających tu i ówdzie pogłosek przebija się informacja o premierze po zapowiedzianym wcześniej sequelu Legionu Samobójców.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1695559/the-joker-and-harley-quinn-movie-has-found-its-directors

Tagi: DC harley quinn Jared Leto joker Margot Robbie Warner Bros.