Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.08.2017 17:21
Don't Knock Twice wystraszy niedługo posiadaczy PS VR
547V

Don't Knock Twice wystraszy niedługo posiadaczy PS VR

PlayStation VR otrzyma niedługo nową grę nawiązującą do filmu o tym samym tytule. Don't Knock Twice ma być unikalnym horrorem, który wystraszy nawet najodważniejszych graczy!

Don't Knock Twice to horror tworzony przez studio Wales Interactive. Wirtualna rzeczywistość to idealna metoda do potęgowania strachu i twórcy postarają się w pełni wykorzystać potencjał oferowany przez PS VR. Tytuł będzie cechował się psychologicznym podejściem do tematu i opowie historię na podstawie miejskiej legendy.

Więcej o Don't Knock Twice przeczytasz w naszej bazie gier

Don't Knock Twice wrzuci nas w rolę matki udręczanej przez poczucie winy. Bohaterka wyruszy na poszukiwanie uwięzionej córki, a na jej stronie stanie demoniczna wiedźma. Produkcja zadebiutuje już 5 września, a dzisiaj otrzymaliśmy zwiastun. W grze zwiedzimy posiadłość znaną z filmu o tym samym tytule.

Don't Knock Twice - zwiastun premierowy

Don't Knock Twice będzie można przejść również bez PS VR. Historia ma starczyć na około 2-3 godziny zabawy. Dostaniemy kilka schematów sterowania, w tym obracanie o 180' za sprawą jednego przycisku. Wszystko to ma pomóc w wyeliminowaniu nudności. Gra będzie kompatybilna z kontrolerami ruchowymi PS Move i pojawi się w polskiej wersji językowej. Mamy również dobrą wiadomość dla łowców trofeów, bo twórcy chwalą się obecnością platynowego pucharka.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/14/how-ps-vr-is-shaping-the-unique-scares-of-ps4-horror-dont-knock-twice-out-september/

Tagi: Don't Knock Twice horror playstation 4 playstation vr Wales Interactive wideo

Nie przegap