Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.08.2017 17:43
Dragon Age 4 i 5? Twórcy mają już plany na przyszłość cyklu
896V

Dragon Age 4 i 5? Twórcy mają już plany na przyszłość cyklu

Jesteście fanami serii Dragon Age? Pracownicy BioWare mają więc dla Was dobrą wiadomość, bo nie zamierzają kończyć z serią i planują z wyprzedzeniem kolejne odsłony cyklu.

Dragon Age to bardzo nierówna seria. Pierwsza odsłona stanowiła naprawdę miły powrót do złotej ery cRPG i przywodziła delikatnie na myśl kultowe pozycje pokroju Baldur's Gate. Kontynuacja podążyła zgoła odmienną drogą i stała się prostackim hack'n slashem bez ikry, gdzie przemierzaliśmy w kółko trzy paskudne lokacje na krzyż. Dragon Age: Inkwizycja próbowało z kolei idei singlowego MMO i odstraszyło wielu użytkowników swoimi nudnymi zadania pobocznymi.

Dragon Age 2 - to nie sprzedaż zabiła grę

Dragon Age nie skończy jak kosmiczna seria Mass Effect, która po katastrofie zwanej Andromedą została wtrącona do trumny. Przynajmniej na razie - twórcy ani myślą o przygotowywaniu zakończenia dla swojego cyklu. Poinformował o tym Mike Laidlaw za sprawą Twittera.

Twórcy myślą z wyprzedzeniem o przyszłości i mają już wczesne plany na temat kolejnych gier z cyklu. Mike mówi wprost, że mógłby nam powiedzieć, co się znajdzie w teoretycznym Dragon Age 5. My jednak nadal czekamy na zapowiedź czwartej części sagi. Ta nie została oficjalnie ujawniona, ale wiemy, że znajduje się w produkcji. Jakie macie oczekiwania odnośnie kolejnej przygody w wykonaniu BioWare?

Dragon Age: Inkwizycja - zwiastun

Źródło: Twitter ( Mike Laidlaw)

Tagi: BioWare Edmonton dragon age 2 Dragon Age 4 dragon age 5 dragon age: inkwizycja Dragon Age: Origins Electronic Arts playstation 4 wideo