Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.08.2017 22:42
Arnold Schwarzenegger szykuje się do powrotu do Terminatora. Początek zdjęć w 2018
872V

Arnold Schwarzenegger szykuje się do powrotu do Terminatora. Początek zdjęć w 2018

Nowa trylogia Terminatora nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Oprócz Jamesa Camerona w projekt mają być zaangażowani Tim Miller i Arnold Schwarzenegger.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Arnold Schwarzenegger powróci do swojej ikonicznej roli i wystąpi w nowej trylogii Terminatora. Po, delikatnie mówiąc, chłodnym przyjęciu Terminator Genisys, w przywrócenie blasku serii postanowił zaangażować się sam James Cameron.

TERMINATOR DOCZEKA SIĘ KOLEJNEJ TRYLOGII?

Reżyserem szóstej już części serii ma zostać Tim Miller, znany z reżyserii Deadpoola. Z kolei Arnold Schwarzenegger wyjawił swoją chęć do dołączenia do projektu, aby pomóc w odbudowie marki. Według The Playlist, zdjęcia do filmu rozpoczną się w marcu 2018 roku, całym projektem mają kierować Camer i David Ellison – producent Terminatora Genisys, reżyserem ma oczywiście być Tim Miller. Rozpoczęcie produkcji nowej trylogii jest częścią umowy pomiędzy wytwórniami Skydance i Paramount, oprócz Terminatora umowa dotyczy również m.in. produkcji filmów z cyklu Mission Impossible.

Sam Schwarzenegger  o swoim udziale w nowym Terminatorze mówi tak.

W marcu przyszłego roku kręcę Terminatora 6. James Cameron i David Ellison będą na pokładzie.

Schwarzenegger podkreślił również swoje zaangażowanie w inne projekty. Pierwszym z nich jest Trojaczki, sequel komedii z 1988 roku – Bliźniacy, drugim nienazwany jeszcze projekt z uniwersum Conana Barbarzyńcy.

Źródło: http://screenrant.com/terminator-6-arnold-schwarzenegger-cast-filming-2018/

Tagi: arnold Schwarzenegger James Cameron terminator tim miller

Nie przegap