Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.08.2017 12:08
PlayStation VR Aim Controller z przystawką ułatwiającą celowanie
821V

PlayStation VR Aim Controller z przystawką ułatwiającą celowanie

PlayStation VR Aim Controller to akcesorium stworzone z myślą o strzelankach na PS VR. Jeden z użytkowników YouTube, mimo iż zadowolony ze sprzętu postanowił go zmodyfikować, aby zwiększyć komfort grania oraz immersję.

PlayStation VR Aim Controller powstał z myślą o Farpoint - kosmicznej strzelance, ale teraz jest kompatybilny z większą ilością gier. Zarówno gra jak i sprzęt doczekały się wielu pozytywnych opinii. Farpoint to dobra gra, a Aim Controller może i wygląda nieco tandetnie, ale należycie zwiększa immersję w grach nastawionych na strzelanie. Jeden z użytkowników YouTube mimo iż zachwycony, postanowił stworzyć przystawki.

PlayStation VR Aim Controller na oficjalnej prezentacji

Mowa o użytkowniku posiadającym kanał EliteCGI. Podczas grania w Farpoint stwierdził, że PlayStation VR Aim Controller mógłby być lepszy. Czego mu brakuje? Kolby, którą można by przyłożyć do ramienia i w ten sposób ułatwić sobie wirtualne strzelanie. To jeszcze nic, bo sama przystawka też lepiej wygląda - ma naśladować wygląd karabinu AR-15.

PlayStation VR Aim Controller - prezentacja pierwszej przystawki

Oglądający stwierdzili jednak, że lepiej by było jakby stworzył coś znacznie prostszego, ale równie dobrze wpływającego na komfort celowania. Zwłaszcza, że podczas grania z goglami na głowie i tak nie widzimy kawałka plastiku, a model broni obecny w grze. Korzystając z technologii przestrzennego drukowania (użytej również przy AR-15) dostarczył samą kolbę, którą do Aim Controllera przymocowuje się dzięki specjalnym zatrzaskom - ponoć bardzo łatwym w obsłudze. Efekt możecie sprawdzić poniżej.

PlayStation VR Aim Controller - prezentacja drugiej przystawki

 

Tagi: ar 15 farpoint Impulse Gear Inc. playstation 4 playstation vr aim controller Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap