Daniel Stroński Daniel Stroński 27.07.2017 12:46
Dark Souls przedstawia wyjątkową trylogię na winylach
564V

Dark Souls przedstawia wyjątkową trylogię na winylach

Seria Dark Souls przygotowuje dla swoich fanów coś wyjątkowego. Lubicie ścieżki dźwiękowe z gier? Takie kolekcji jeszcze nie widzieliście!

Z trudnego RPG-a akcji dla hardcore'owców, seria Dark Souls stała się globalnym hitem, który uświadomił setkom tysięcy graczy, że dopiero prawdziwie wymagająca gra jest w stanie dostarczyć odpowiedniej satysfakcji z jej ukończenia. Umieranie stale w tych samych miejscach i niełatwe pojedynki z bossami zapisały się w pamięci wielu fanów ze względu na poziom trudności, ale też wyjątkową oprawę dźwiękową, którą uczczono na dużym zestawie płyt winylowych z muzyką z gry.

Nasza recenzja dodatku do Dark Souls 3 "The Ringed City"

Na jesień tego roku planowana jest wyjątkowa kolekcja motywów muzycznych z serii Dark Souls, gdzie usłyszymy kompozycje Motoiego Sakuraby i Yuki Kitamury w wykonaniu orkiestry. Całość obejmuje 9 płyt winylowych, które rozprowadzane będą w specjalnych opakowaniach kolekcjonerskich. Nakład jest limitowany i powstanie dwa tysiące takich zestawów, które dostępne będą w Europie. Niestety, ceny na razie nie ujawniono.

Dark Souls - zwiastun Winylowej Trylogii

 

Źródło: Facebook (Dark Souls)

Tagi: Dark Souls From Software galeria Namco-Bandai Games ścieżka dźwiękowa soundtrack wideo