Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.07.2017 18:03
Wolfenstein 2: The New Colossus i shake o smaku truskawek
442V

Wolfenstein 2: The New Colossus i shake o smaku truskawek

Wolfenstein 2: The New Colossus zapowiada się świetnie i każdy kolejny materiał udowadnia, że otrzymamy godną kontynuację bardzo udanego powrotu kultowej marki! Tym razem twórcy przedstawiają spokojniejsze wideo i zabierają nas na shake'a o smaku truskawek.

Wolfenstein 2: The New Colossus to pełen akcji FPS w starym i dobrym stylu! Ponownie wcielimy się w Williama Blazkowicza i wyruszymy na krucjatę, której ofiarą padną nazistowskie Niemcy. Czeka nas masa strzelania, krwi i trochę czarnego humoru.

Wolfenstein 2: The New Colossus bez swastyk?

Wolfenstein 2: The New Colossus bierze najlepsze cechy poprzednika i je rozwija. Największą różnicę widać jednak w grafice - porzucenie konsol poprzedniej generacji wpłynęło bardzo pozytywnie na jej jakość. Tytuł wygląda o wiele ładniej niż wcześniejsza odsłona. Lokacje są o dużo bardziej szczegółowe, same tekstury to różnica iście kolosalna. a i modele postaci prezentują znacznie wyższy poziom. Nowy materiał wideo to znana już scena z wcześniejszych materiałów promocyjnych. przedstawia ona nazistę, który wpadł do baru na shake'a truskawkowego. Wideo jest jednak dłuższe i rozbudowane.

Wolfenstein 2: The New Colossus - shake truskawkowy

Trafimy do ameryki, która jest okupowana przez Niemców. Ci dosyć gwałtownie zmieniają cały kraj pod siebie - łącznie z jego popkulturą. Główny bohater działa więc pod przykrywką i będzie wspomagał ruch oporu próbujący odbić ojczystą ziemię z rąk nazistów.

Wolfenstein 2: The New Colossus  zadebiutuje na rynku dnia 27 października. Będzie to jedna z kilku dużych premier wypuszczonych przez Bethesda Softworks - firma przygotowuje również samodzielny dodatek Dishonored 2: Death Of The Outsider, świetnie wyglądające The Evil Within 2 oraz Skyrim i Doom w technologii VR. Skąd brać na to pieniądze?

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks)

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus