Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 14:05
Pillars of Eternity na PS4 dostępne w przedsprzedaży!
650V

Pillars of Eternity na PS4 dostępne w przedsprzedaży!

Pillars of Eternity pojawiło się najpierw na PC gdzie zyskało sobie spore uznanie. W sierpniu gra pojawi się również na PlayStation 4, a już dzisiaj możemy zamówić sobie swój egzemplarz.

Pillars of Eternity to projekt studia Obsidian Entertainment składającego się z weteranów mających swój udział przy tworzeniu największych klasyków gatunku. Tym samym mamy tu do czynienia z grą czerpiącą z największych gier gatunku, takich jak Fallout czy Baldur's Gate. Jako posiadacze PlayStation 4 dostęp będziemy mieli do wersji kompletnej, w której znajdą się również dwa dodatki fabularne.

Pillars of Eternity – zobaczcie, jak wygląda konsolowa wersja

Pillars of Eternity ma nam pozwolić na dokonywanie wielu ważnych wyborów, zarówno w strefie rozgrywki jak i fabularnej. Walka przebiega podobnie jak w innych grach gatunku, ale charakter gry trochę zmienia się w momencie kiedy otrzymujemy do dyspozycji twierdzę, którą będziemy mogli rozbudowywać. Wersja konsolowa doczeka się dostosowanego sterowania, aby granie na padzie było jak najwygodniejsze.

Jeśli jesteście zainteresowani tą produkcją, to już możecie ją zamówić. Zarówno w wersji pudełkowej jak i cyfrowej. Cyfrową standardowo znajdziecie w PlayStation Store, w cenie 209 złotych. Pudełko zamówicie tutaj. Gra ma pojawić się 29 sierpnia 2017 roku, a tymczasem możecie sprawdzić poniższy zwiastun, aby zobaczyć jak to wygląda.

Pillars of Eternity na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://www.paradoxplaza.com/news?aid=Pillars-Complete-Preorder

Tagi: Obsidian Entertainment Paradox Interactive Pillars of Eternity: Complete Edition playstation 4