Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 09:43
Mafia 3 z niepokojącym zwiastunem dodatku "Znak Czasów"
798V

Mafia 3 z niepokojącym zwiastunem dodatku "Znak Czasów"

Mafia 3 otrzymała trzecie rozszerzenie, czyli "Znak czasów", które opowiada o walce z brutalnym kultem The Ensanglante. W Sieci pojawił się odpowiednio niepokojący zwiastun informujący, że rozszerzenie jest już dostępne.

Mafia 3 nie jest najlepszą odsłoną serii gier gangsterskich. Po premierze oberwało jej się za nieciekawy otwarty świat, masę błędów i problemy ze sztuczną inteligencją. Trochę lepiej sprawa ma się z dodatkami. Już pierwszy z nich pokazał, że twórcy mają fajne pomysły - do tego stopnia, że wielu odbiorców uznało iż są one lepsze od podstawowej gry. Jak będzie z najnowszym? O tym przekonać się możecie już od wczoraj, bo dodatek jest dostępny.

Mafia 3. Dokładne spojrzenie na dodatek Sing of the Times

Kolejny dodatek, który otrzyma Mafia 3 opowie nam o walce z brutalnym kultem The Ensanglante. Bohater uda się do ich bazy wypadowej - ruin opuszczonego budynku i postara się odnaleźć najważniejszych członków sekty. Trafimy więc na wielu szaleńców, ślady brutalnych rytuałów i zmierzymy się z halucynacjami. Postrzelamy też w zwolnionym tempie oraz odbudujemy bar Sammy'ego.

Mafia 3 na premierowym zwiastunie dodatku "Znak Czasów"

Dodatek można zakupić od wczoraj. Dostępny jest w tym miejscu, w cenie 42 złotych. Jeśli chcecie mieć dostęp do wszystkich dodatków to możecie zakupić przepustkę sezonową za 125 złotych.

Tagi: 2K Games Hangar 13 mafia iii PlayStation 4 Sign of the Times wideo znak czasów