Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.07.2017 20:16
NiOH. "Niepokorny Honor" i cudny zwiastun z okazji premiery
505V

NiOH. "Niepokorny Honor" i cudny zwiastun z okazji premiery

NiOh to jedna z najlepszych tegorocznych premier. Twórcy sukcesywnie rozwijają grę za sprawą kolejnych aktualizacji oraz dodatków fabularnych. Tym razem pora na drugi o nazwie "Niepokorny Honor". Jesteście gotowi zmierzyć się z jednym z najbardziej znanych wojowników japońskich legend?

NiOh świętuje debiut drugiego fabularnego rozszerzenia stosownym zwiastunem premierowym. Na odważnych śmiałków czekają kolejne wymagające pojedynki w nowej lokacji. Jeśli dalej czujecie niedosyt i mało Wam historii Williama Adamsa, to koniecznie musicie zaopatrzyć się w dodatek "Niepokorny Honor".

NiOh - zapowiedziano trzecie fabularne DLC!

NiOh otrzymało właśnie drugie rozszerzenie ochrzczone tytułem "Niepokorny Honor". Tym razem trafimy do twierdzy Osaka Castle - jednego z najpopularniejszych zamków w historii całej Japonii. Naszym przeciwnikiem będzie sam legendarny Sanada Yukimura. Stawimy czoła nowym wrogom w postaci kolejnych bestii Yokai. Możemy też liczyć na zdobycie nowego orężu i ekwipunku.

NiOh - zwiastun premierowy dodatku Defiant Honour

DLC "Niepokorny Honor" zostało wycenione na 42 zł i wchodzi w skład przepustki sezonowej. Dodatek jest już dostępny do pobrania w PS Store. Tym samym fani muszą się uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać premiery trzeciego rozszerzenia, które będzie jednocześnie finałowym domknięciem gry.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: dlc Niepokorny Honor nioh playstation 4 Sony Interactive Entertainment Team Ninja wideo