Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.07.2017 11:01
Lost Sphear - data premiery, cena
412V

Lost Sphear - data premiery, cena

Lost Sphear zapowiedziane było na początek przyszłego roku, ale w Japonii gra pojawi się jeszcze w tym. Już w październiku. Ujawnił to nowy zwiastun. A co z premierą u nas?

Lost Sphear to nowe dzieło twórców I Am Setsuna - już przy okazji poprzedniej gry udowodnili, że wiedzą jak stworzyć jRPG, które spodoba się fanom starej szkoły. Gra co prawda nie osiągnęła sukcesu sprzedażowego, ale zyskała wiele pochlebnych opinii, więc tym razem może być lepiej.

Lost Spear będzie inne niż I Am Setsuna - twórca opowiada o nowej grze

Zwłaszcza, że Lost Sphear ma być znacznie ulepszone względem poprzedniej gry. Tak jak wcześniej, tu znów dostaniemy ATB 2.0 - nową wersję systemu walki, który cechować będzie duże podobieństwo do tego co znamy z Chrono Trigger, ale z możliwością poruszania się podczas walki i zadawania ataków z dowolnego kierunku.

Opowieść jaką opowie nam Lost Sphear poruszy wątek chłopca, któremu pewnej nocy śni się koszmar o tym, że jego miasto znika z powierzchni ziemi. Gdy powraca do jawy okazuje się, że sen nie był tak daleki od prawdy. Wyrusza więc w przygodę ze swoimi przyjaciółmi, aby postarać się uratować świat.

Lost Sphear - zwiastun z rozgrywką i datą premiery

Tak jak wskazuje powyższy zwiastun Lost Spear ukazać się ma 12 października 2017 roku, ale w Japonii. Na naszym rynku gra pojawi się 23 stycznia 2018 roku Zwiastun warto sprawdzić, bo pokazane są tam fragmenty rozgrywki. Całość ozdobiona jest świetną, melancholijną muzyką, która sama w sobie zachęca do kupna gry. Ta dostępna będzie w cyfrowej wersji oraz pudełkowej - ta druga tylko w sklepie Square Enix. Jeśli wersję cyfrową zamówimy przed premierą otrzymamy wyjątkowy motyw. Możecie to zrobić tutaj, w cenie 209 złotych. Oprócz motywu dostaniecie też dwa utwory oraz inne dodatki.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/25/tokyo-rpg-factorys-turn-based-ps4-rpg-lost-sphear-out-23rd-january-2018/

Tagi: lost sphear Square Enix Tokyo RPG Factory wideo