Daniel Stroński Daniel Stroński 25.07.2017 11:29
LEGO Marvel Super Heroes 2. Mamy Kanga Zdobywcę i robiącą selfie Gwenpool
357V

LEGO Marvel Super Heroes 2. Mamy Kanga Zdobywcę i robiącą selfie Gwenpool

LEGO Marvel Super Heroes 2 zbliża się wielkimi krokami i pokaże wielu bohaterów Marvela, których niekoniecznie zna szersza publiczność - a warto! Dostaniemy m.in. Gwenpool, czyli dziewczynę, która żyje w "naszym" świecie, będąc częścią komiksu.

LEGO Marvel Super Heroes 2 przedstawi postacie i plansze znane z nowych filmów Marvela, jak Strażnicy Galaktyki Vol 2, Spider-Man: Homecoming czy Thor: Ragnarok, ale też stawia na postacie praktycznie nieznane poza komiksami. Stąd obok Człowieka-Pająka w storju domowej roboty czy Hulka-Gladiatora dostaniemy kowbojskiego Kapitana Amerykę, połączanie Carnage'a i Venoma o imieniu Carnom czy Spider-Gwen. Ale to nie wszystko!

Twórcy LEGO Marvel Super Heroes 2 o trybie wieloosobowym i podróżach w czasie

LEGO Marvel Super Heroes 2 zostało pokazane podczas Comic-Conu w San Diego w zeszły weekend i tam mogliśmy zobaczyć postać Gwenpool. W komiksach jest to Gwendolyn Poole - fanka komiksów z naszego świata, która powoli zdaje sobie sprawę, że jest komiksową postacią. Taka bohaterka musi odznaczać się czymś wyjątkowym i tak właśnie jest - Gwenpool potrafi robić selfie telefonem i nakładać na nie rozmaite filtry!

LEGO Marvel Super Heroes 2 - pokaz rozgrywki z Gwenpool

 

Otrzymaliśmy również zupełnie nowy zwiastun z potężnym Kangiem Zdobywcą, będącym naszym głównym przeciwnikiem w grze. Antagonista ten spróbuje przejąć władzę nad światem, także w kwestii oryginalności nie wybija się specjalnie przed szereg, jednak jego brak litości w klockowej formie powinien bawić w slapstickowym stylu reszty gier od Traveller's Tales.

LEGO Marvel Super Heroes 2 - zwiastun z Kangiem Zdobywcą

 

Źródło: YouTube (LEGO, JayShockblast)

Tagi: