Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.07.2017 18:24
Ghost Recon Wildlands - tryb PvP jeszcze w tym roku
462V

Ghost Recon Wildlands - tryb PvP jeszcze w tym roku

Ghost Recon Wildlands to oczko w głowie Ubisoft. Niedługo gracze otrzymają wymarzony tryb skupiony na rywalizacji. Nie zabraknie również kolejnych zmian i poprawek - ulepszone zostanie między innymi sterowanie helikopterem.

Ghost Recon Wildlands jest bezapelacyjnie największym sukcesem tego roku. Czy Wam się to podoba, czy nie - Ubisoft rozbiło bank i dostarczyło najchętniej kupowany tytuł przeszło ostatnich 6 miesięcy. Nic więc dziwnego, że firma bardzo rozwija swój projekt i dodaje do niego nową zawartość oraz aktualizacje. Teraz przyszła pora na wyczekiwany tryb PvP.

Ghost Recon Wildlands - aktualizacja przynosi nowy tryb Tier 1

Ghost Recon Wildlands otrzyma tryb rywalizacji z innymi graczami o nazwie Ghost War. Będzie on dostępny pod koniec tego roku za darmo dla wszystkich graczy. Przed jego premierą użytkownicy otrzymają otwarte beta testy, które ruszą w wakacje i pozwolą przetestować drużynowy deathmatch w wariantach 4vs4. Rozgrywka skupi się na drużynowej rywalizacji dwóch grup graczy. Otrzymamy specjalistyczne klasy z dostępem do unikalnych broni i zdolności. Każda z nich będzie posiadała wyjątkowe perki.

Ghost Recon Wildlands - pierwsze spojrzenie na tryb PvP

W trybie Ghost War trafimy do otwartych środowisk i różnorodnych map. Mowa tutaj o górskich szczytach czy pustyni i dżunglach. Beta ruszy do końca wakacji i nowe informacje na jej temat znajdziecie na witrynie - ghostrecon.com.

To jednak nie wszystko. Jeśli narzekaliście na sterowanie helikopterem to studio chwali się wprowadzonymi zmianami również na tym polu. Od teraz korzystanie ze śmigłowców będzie o wiele bardziej intuicyjne i po prostu lepsze.

Ghost Recon Wildlands - aktualizacja dotycząca helikopterów

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: Ghost Recon Wildlands playstation 4 Ubisoft wideo