Daniel Stroński Daniel Stroński 21.07.2017 09:54
Marvel Heroes Omega z kontami VIP i nowymi postaciami
416V

Marvel Heroes Omega z kontami VIP i nowymi postaciami

Marvel Heroes Omega to darmowy hack'n'slash po Sieci, który oddaje graczom dziesiątki najpopularniejszych bohaterów Marvela. Nadchodzą nowe postacie i jedna jest już dostępna - ale tylko dla VIP-ów!

Marvel Heroes Omega już prawie od miesiąca jest dostępne w pełnej wersji, lecz ta niestety nie różni się specjalnie od bety. To wciąż świetny hack'n'slash dla jednego gracza z masą różnorodnych postaci, lecz nie zadbano ani o wspólną grę z innymi, ani o endgame, przez co nie ma co robić po wbiciu maksymalnego poziomu. Tak czy inaczej, gra na pewno nie jest w modelu "pay-to-win" i za gotówkę możemy tylko szybciej odblokować kolejne postacie lub poszukać dla nich alternatywnych strojów. A teraz dodano konto VIP.

Nasza recenzja gry Marvel Heroes Omega

Nowe konto VIP wiąże się z pewnymi bonusami, a zdobyć je jest zaskakująco łatwo - poprzez kupienie jakiejkolwiek paczki z postaciami lub dowolnej ilości mikrotransakcyjnej waluty G. I ma to działać nawet w stosunku do tych rzeczy kupionych przed nową aktualizacją. I VIP-em pozostajemy na zawsze. A z czym dokładnie wiąże się ten status? Oto lista niespodzianek:

  • czasowa wyłączność na nowego bohatera Nightcrawlera,
  • stały bonus +5% do doświadczenia,
  • stały bonus +5% do kredytów,
  • jeden Marvelous Loot Box,
  • 10 dodatkowych miejsc w Skrzyni,
  • 5 Eternity Splinterów każdego dnia za zalogowanie się (waluta do kupowania postaci).

 Warto więc być VIP-em, nawet jeśli mielibyście kupić najtańszy pakiet waluty G, który kosztuje 18,75 zł i możemy powiększyć sobie za to ekwipunek lub kupić tańszą postać.

Oprócz tego aktualizacja przynosi oczywiście postać Nightcrawlera oraz nową planszę Operacji - Daily Bugle. Pojawiła się też nowa misja Vulture’s Vengeance, gdzie staniemy do walki z samym Vulture'em.

Marvel Heroes Omega - zwiastun konta VIP i Nightcrawlera

 

Tagi: Disney free to play gazillion marvel heroes omega playstation 4