Daniel Stroński Daniel Stroński 21.07.2017 08:36
Call of Duty: WW2. Zombie Naziści niczym DOOM na polskim zwiastunie
839V

Call of Duty: WW2. Zombie Naziści niczym DOOM na polskim zwiastunie

Call of Duty: WW2 wraca z nieumarłymi nazistami w co-opowym trybie Zombie. W końcu dostaliśmy zwiastun - jest demonicznie i brutalnie!

Call of Duty: WW2 pokazało specjalny zwiastun zapowiadający tryb Zombie - na ten moment Comic-Conu czekali fani serii FPS-ów. Zombiaki stały się już nieodłączną częścią nowych odsłon Call of Duty i Activision poświęca im wiele uwagi. Nie tak dano zostało zresztą wydane wyjątkowe rozszerzenie Black Ops 3, gdzie oddano remastery najpopularniejszych map tego trybu od samego początku jego powstania.

Nasza recenzja odświeżonego zestawu map trybu z nieumarłymi "Zombies Chronicles"

W polskiej wersji językowej gry tryb nazwano "Zombie Naziści" i składa się on z fabularnej misji utrzymanej w klimatach horroru. Pierwszych przystankiem przerażającej podróży będzie ośnieżona wioska w Bawarii - Mittelburg. Nasi bohaterowie spróbują odzyskać skradzione przez nazistów bezcenne dzieła sztuki i przypadkiem natkną się na coś, co może zagrozić całemu światu. Deweloper obiecuje wartką akcję i liczne zwroty akcji.

Call of Duty: WW2 - zwiastun trybu Zombie Naziści

Poznaliśmy również czwórkę bohaterów, w którą wcielą się gracze. Są to pani inżynier szukająca brata Marie Fischer, silny i wyedukowany Jefferson Potts, historyczka i ekspert od broni Olivia Durant oraz złodziej pomagający przy odzyskaniu obrazów Drostan Hynd, w którego wcielił się aktor David Tennant.

Premiera Call of Duty: WW2 zaplanowana została na 3 listopada tego roku.

Źródło: YouTube (Call of Duty)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo