Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.07.2017 18:37
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo ukończone! Premiera obędzie się bez opóźnień
1091V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo ukończone! Premiera obędzie się bez opóźnień

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostało ukończone! Fani mogą zacząć świętować i przygotowywać się do premiery gry. Ta nastąpi już w przyszłym miesiącu i będzie stanowić pożegnanie Naughty Dog ze swoim ikonicznym uniwersum!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to ostatnia wielka przygoda w uniwersum cenionej serii gier, którą przygotowuje Naughty Dog. Twórcy z radością informują swoich fanów, że tytuł właśnie się ozłocił! Oznacza to, że gra jest ukończona i nic nie zagraża jej dacie premiery. Użytkownicy PlayStation 4 zabawę z Chloe rozpoczną już 23 sierpnia!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na polskim zwiastunie fabularnym

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zaczynało jako mniejszy projekt, ale rozrosło się do dużo większych rozmiarów. Fani otrzymają kolejną, pełnoprawną przygodę w świecie Uncharted. Fabuła ma starczyć nawet na dziesięć godzin, a lokacje w Indiach stanowić będą największe środowisko opracowane na potrzeby cyklu! Możemy liczyć na powrót jakości i trzonu Uncharted 4: Kres Złodzieja, do którego twórcy dodadzą kilka nowości. Mowa tutaj o innych broniach, czy używaniu wytrychów. Naughty Dog skończyło już pracę i pochwaliło się zdjęciem w serwisie Facebook, zaznaczając, że pracownicy nie mogą się doczekać aż fani zapoznają się z ich najnowszym dziełem

Wiecie co to oznacza? Studio przenosi wszystkie siły przerobowe do kolejnego projektu, którym jest The Last of Us 2. Możemy więc liczyć na to, że pracę nad grą otrzymają solidnego kopa i otrzymamy za jakiś czas nowe materiały z kontynuacji jednej z najlepiej ocenianych gier w historii branży.

Zanim do tego dojdzie fani będą mogli wcielić się w Chloe, która razem z Nadine wyruszy do Indii, gdzie podąży tropem tajemniczego artefaktu - pękniętego kła Ganeshy. Zapowiada się kolejna efektowna przygoda w filmowych klimatach. Twórcy obiecują najwyższą jakość z jakiej słynie całe studio. Komu jak komu, ale im można wierzyć na słowo!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - polski zwiastun fabularny

Źródło: Facebook (Naughty Dog)

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wideo