Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.07.2017 17:34
The Wolf Among Us: Season 2, Batman: The Enemy Within i The Walking Dead: The Final Season zapowiedziane!
920V

The Wolf Among Us: Season 2, Batman: The Enemy Within i The Walking Dead: The Final Season zapowiedziane!

Lubicie odcinkowe gry Telltale? Tegoroczny Comic-Con bardzo Was usatysfakcjonuje. Studio zapowiedziało kolejne projekty w postaci: Batman Season 2: Enemy Within, The Wolf Among Us Season 2 i The Walking Dead: The Final Season.

The Walking Dead od Telltale Games otrzyma 4 sezon - to jest ten moment, w którym powinniście udawać zaskoczenie. Seria zadebiutowała w 2011 roku i wyniosła całe studio na wyżyny popularności. Gracze pokochali przygody osadzone w znanym komiksowym uniwersum i zżyli się z Clementine. Ta wróci w kolejnym rozdziale historii, który będzie już ostatnim. 

Telltale zapowie nowe gry na Comic-Con!

The Walking Dead: The Final Season będzie ostatnim sezonem ikonicznej serii Telltale. Finał przygody rozpocznie się już w 2018 roku i zwieńczy tym samym opowieść Clementine, która powróci w roli bohaterki.  Świetny moment, aby zmienić w końcu silnik graficzny i odświeżyć formułę. Bardziej prawdopodobne wydaje się jednak przerzucenie na multum innych marek - chociażby Batmana, bo i ten otrzyma kolejny sezon.

The Walking Dead: The Final Season - materiał zapowiadający grę

Batman Season 2: The Enemy Within wyciekło przed czasem, więc oficjalne potwierdzenie gry nie powinno Was zaskoczyć. Pierwszy odcinek wyląduję na rynku 8 sierpnia, więc już całkiem niedługo. Troy Baker powróci i znów wcieli się w rolę Batmana. Ponownie spotkamy też postać młodszego Jokera. Pierwszy zwiastun i obrazki potwierdzają także obecność Człowieka Zagadki. To jednak nie koniec dobrych wieści.

Batman: Telltale Series - Season 2: The Enemy Within - zwiastun

The Wolf Among Us 2 również zostało zapowiedziane i także pojawi się w 2018 roku. Najwidoczniej studio nie narzeka na brak rąk do pracy. Zapewne wielu fanów ucieszy się z kolejnej przygody Wielkiego Złego Wilka, bo opowieść osadzona w świecie Fable jest dla wielu graczy najlepszym tytułem stworzonym przez studio Telltale. Aktorzy głosowi, którzy wcielali się w postać Snow i Bigby'ego potwierdzili, że wrócą odgrywać swe rolę w kontynuacji. Będzie to całkowicie nowa historia z kolejną intrygą do rozwiązania. Na razie nie mamy więcej szczegółów.

The Wolf Among Us Season 2 - pierwsza zajawka

Która z ogłoszonych zapowiedzi Telltale Games cieszy Was najbardziej?

Źródło: Comic-Con 2017

Tagi: batman season 2: The enemy within obrazki Telltale Games The Walking Dead: The Final Season the wolf among us season 2 The Wolf Among Us: A Telltale Games Series - Season 2 wideo