Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.07.2017 12:32
Destiny 2 Beta - gracze wykorzystali glitcha i znaleźli ukrytą lokację
814V

Destiny 2 Beta - gracze wykorzystali glitcha i znaleźli ukrytą lokację

Destiny 2 jest już przez niektórych testowane. Gra jest jeszcze w fazie beta, więc ma pewne luki (choć pewnie nie zabraknie ich po premierze) i tym samym graczom udało się dostać do niedokończonych lokacji.

Destiny 2 trwa obecnie w fazie zamkniętych testów beta. Już wkrótce testy będą otwarte, ale póki co mają do nich dostęp ci, którzy zamówili grę przed premierą. To najlepsza z możliwych okazji do samodzielnego sprawdzenia czy "dwójka" będzie tym samym co dostaliśmy w pierwszej części, ale nieco bardziej rozbudowanym. No i lepsze to niż oglądanie materiałów od graczy czy deweloperów.

Destiny 2. Wspaniała rola dźwięku i fragmenty z rozgrywki PvP

Destiny 2 można testować od dnia wczorajszego. Nie minęło więc zbyt dużo czasu, a już niektórym udało się trafić do zablokowanych lokacji. Mowa o lochach, które będziemy zwiedzać w ramach trybu Patrol. Pojawią się w skończonej wersji gry, ale w becie są zablokowane. Na lokację o której mowa można trafić na początku Inverted Spire Strike, które możemy przetestować w becie. Na wideo poniżej pokazane jest jak się tam dostać. Za wiele do zobaczenia nie ma - lokacja nie jest skończona. Widać, że wiele z tekstur po prostu znika, ale sam szkielet lokacji jak najbardziej jest. Zobaczcie sami.

Destiny 2 - ukryta lokacja znaleziona przez graczy

Ponadto, niektórzy z testujących trafili na drzwi które wyglądają jak te prowadzące do Vault of Glass z pierwszej części Destiny.

Destiny 2 ma pojawić się 6 września 2017 roku i naprawić wiele błędów poprzednika. Twórcy obiecują ogromne ilości treści fabularnej - do tego stopnia, że ma nam wychodzić bokiem. Trzon rozgrywki, mimo iż pod wieloma względami przypomina ten z "jedynki" ma zostać odpowiednio zmodyfikowany i rozbudowany. Struktura gry będzie bardziej otwarta i zbliżona do tego co znamy z gier MMO RPG. Zadania otrzymamy od napotkanych postaci, a przez większość czasu nie będziemy zmuszani do powrotu na orbitę. Twórcy zadbali też o poprawę oprawy audiowizualnej, choć jeśli chodzi o wersję na PlayStation 4 Pro nie uświadczymy niestety 60 klatek na sekundę.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-07-19-destiny-2-beta-players-have-already-glitched-their-way-into-a-hidden-location

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo