Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.07.2017 08:52
Overwatch - Doomfista otrzymamy w przyszłym tygodniu!
273V

Overwatch - Doomfista otrzymamy w przyszłym tygodniu!

Overwatch już w przyszłym tygodniu otrzyma nową postać, która niedawno została zapowiedziana na nowej animacji. Mowa o postaci z potężnymi pięściami, czyli Doomfist.

Overwatch według powszechnej opinii jest najlepszą strzelanką sieciową. Gra pojawiła się w maju zeszłego roku, nie tak dawno twórcy świętowali więc pierwszą bardzo udaną rocznicę. Overwatch cieszy się wielką popularnością oraz bardzo pochlebnymi opiniami - gra wielokrotnie została określona mianem gry roku. Twórcy co rusz wprowadzają poprawki oraz zmiany w balansie, a ostatnio zapowiedzieli nową postać.

Overwatch. Fenomenalna animacja przedstawia historię nowego bohatera - poznajcie Doomfista!

W Overwatch pojawi się nowa postać - jest to Doomfist zapowiedziany wcześniej na świetnej animacji. Tym razem pojawia się wideo, na którym twórcy mówią o tym jak tworzyli tę postać. Stanowiła wysokie wyzwanie, bo jak nietrudno się domyśleć, umiejętne stworzenie postaci walczącej tylko pięściami w grze FPS tak proste nie jest. Deweloperzy chcieli stworzyć postać, której potęga i ogromna siła będą zasugerowane przez sam jej wygląd.

Overwatch z zapowiedzią nowej postaci

Doomfist trafi do Overwatch już w przyszłym tygodniu, dokładniej mówiąc będzie to 27 lipca 2017 roku. To jeden ze złoczyńców, który wydostał się z więzienia i teraz chce dokonać zemsty na bohaterach. Cechuje go wielka siła i jak przyznał jeden z twórców, będzie idealną postacią do wkurzania innych graczy.

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch playstation 4 wideo