Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.07.2017 22:51
Destiny 2 na PS4 Pro to jakiś żart
3349V

Destiny 2 na PS4 Pro to jakiś żart

Destiny 2 od momentu w którym potwierdzono 30 klatek na sekundę niezależnie od konsoli, nie jawiło się nam jak gra, która graficznie powali wszystkich dookoła. Ale mieliśmy nadzieję, że Bungie przynajmniej się postara i gra na PS4 Pro zaoferuje lepszą grafikę.

Destiny 2 co prawda wychodzi dopiero za półtora miesiąca, więc Bungie ma w teorii jeszcze trochę czasu by swój produkt oszlifować, ale wątpimy, by grafika w tym czasie miała ulec jakiejś poprawie. Więc jeśli dostępna aktualnie testowa wersja gry ma być jakimś wyznacznikiem wsparcia i pracy Bungie nad uczynieniem Destiny 2 gry korzystającej sensownie z PS4 Pro, to mamy dla was złe informacje. Destiny 2 na PS4 Pro jest mało śmiesznym żartem.

Białe PS4 Pro w zestawie z Destiny 2

Gra działa? No działa. Wygląda lepiej na mocniejszej konsoli? Jeśli będziecie siedzieć z lupą podczas powiększania zrzutów - to nieznacznie tak. Te same efekty graficzne, te same modele, te same tekstury, minimalnie lepsza rozdzielczość, która daje mikroskopijnie wyraźniejszy obraz. Wszystko to obrazuje materiał wideo w którym zestawiono obie wersje gry.

Destiny 2 - porównanie bety PS4 i PS4 Pro

Aktualnie dostęp do bety Destiny 2 mają osoby, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego w sklepach stacjonarnych lub kupiły grę w cyfrowej dystrybucji. W becie mamy okazję zagrać w pierwszą misję fabularna, którą pokazało Bungie, sprawdzić jeden Strike oraz tryb PvP z dwoma trybami na nowych mapach. Zawartości niewiele, ale można przecież w nieskończoność powtarzać Strike lub uczyć się na pamięć map z multiplayera.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 playstation 4 pro wideo