Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.07.2017 20:08
Mafia 3. Dokładne spojrzenie na dodatek Sing of the Times
886V

Mafia 3. Dokładne spojrzenie na dodatek Sing of the Times

Mafia 3 otrzymała nowy materiał wideo, na którym twórcy w dokładny sposób przedstawiają najważniejsze nowości z trzeciego rozszerzenia - Sign of the Times. Jesteście gotowi zmierzyć się z okrutną i bezwzględnie brutalną setką The Ensanglante?

Mafia 3 otrzyma już niedługo trzecie rozszerzenie fabularne. Do tej pory dwa dotychczasowe dodatki prezentowały naprawdę wysoki poziom i dla wielu był lepsze niż podstawowa przygoda. Miejmy nadzieję, że Sign of the Times podtrzyma dobrą passę twórców. W ramach dodatku zmierzymy się z widmem brutalnej sekty fanatyków religijnych oraz będziemy mogli odbudować bar Sammy'ego.

Mafia 3 - Zapowiedź trzeciego dodatku DLC "Sing of the Times"

Mafia 3 w kolejny dodatku pozwoli nam zwiedzić zupełnie nowe lokacje opanowane przez mroczną sektę o nazwie The Ensanglante. Trafimy więc do Pałacu Ciemności - opuszczonego budynku, z którego członkowie brutalnej organizacji zrobili swoją bazę wypadową. To właśnie tutaj odbywają się ohydne obrzędy i rytuały. Poniższy zwiastun prezentuje najważniejsze cechy nowego DLC.

Mafia 3 - Sign of the Times

Naszym zadaniem będzie inspekcja zwłok i badanie miejsc w poszukiwaniu śladów, które pomogą wytropić osoby zarządzające całą sektą. The Ensanglante będzie zdeterminowane, aby powstrzymać nas za wszelką cenę, więc na naszej drodze staną iści szaleńcy gotowi ponieść śmierć. Dostaniemy więc nowe metody do neutralizacji groźnych przeciwników. Główny bohater wziął najwidoczniej lekcję u Max Payne'a i otrzyma zdolność spowalniania czasu podczas wymian ognia. Jeśli wolicie cichą eliminację to zawsze możecie korzystać z noży do rzucania.

Kolejną ciekawą aktywnością będzie odbudowa baru Sammy'ego. Siostra właściciela wróciła do miasta i z naszą pomocą podejmie się renowacji rudery, aby przywrócić ją do stanu świetności. Będziemy odblokowywać nowe dekoracje, pokoje oraz misje. Będzie to także kolejne miejsce do spędzania wolnego czasu w świecie gry.

Mafia 3 otrzyma rozszerzenie Sing of the Times w dniu 25 lipca.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: 2k games dlc Hangar 13 Mafia III PlayStation Sign of the Times wideo