Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.07.2017 18:48
Kultowe Undertale z datą premiery. Rusza sprzedaż kolekcjonerek!
1168V

Kultowe Undertale z datą premiery. Rusza sprzedaż kolekcjonerek!

Undertale to niesamowity fenomen i przepiękna produkcja - nie dajcie się zwieźć jej niepozornemu wyglądowi nawiązującemu do ery 8-bitów. Ta opowieść przesiąknięta jest emocjonującą historią, absurdalnie śmiesznym poczuciem humoru i urokiem, którego na próżno szukać w innych grach.

Undertale jest niesamowite pod tak wieloma względami, że sam nie wiem od czego zacząć! Stworzona przez jednego człowieka produkcja potrafi wywołać tak szerokie spektrum emocji, że nie da się obok tej produkcji przejść obojętnie. Toby Fox przelał w format gry swoje uwielbienie i miłość do klasycznej gry Nintendo o tytule Earthbound. Najczystsza i nieskazitelna pasja - to najtrafniej oddaje sposób w jaki powołano do życia Undertale.

Undertale - twórca opowiada o konsolowej wersji

Undertale jest z pozoru prostą grą jRPG o nietypowym systemie walki, gdzie gracz musi omijać liczne pociski wystrzeliwane przez wrogów - przypomina to gry z gatunku hell bullet. Całość brzmi, wygląda i wzbudza to samo, co Earthbound z konsoli NES. Jest to więc doświadczenie, które w dziwny sposób oddziałuje na całego człowieka i trudno opisać czemu tak się dzieje. Produkcja niesamowicie urocza, ale i miejscami mroczna. Całość okraszona jest plejadą barwnych bohaterów. Ci przekładają się na iście komiczny spektakl, dając popis genialnego poczucia humoru twórcy, który gęsto nawiązuje do internetowej popkultury. Nie każcie mi nawet wspominać o muzyce, bo tej słucham nieustannie od dwóch lat i nie mogę przestać! Warto jednak wspomnieć o łamaniu czwartej ściany. Pamiętacie akcje z Psycho Mantisem z MGS1 i odczytywaniem save'ów z karty pamięci? Undertale przebija to stokrotnie i trolluje gracza, jak żadna inna gra!

Undertale rozkochało w sobie tysiące graczy na PC. Teraz zrobi to samo ze społecznością posiadaczy PS4 i PS Vita. Tytuł zadebiutuje na rynku 15 sierpnia. Cyfrowa wersja gry wesprze opcje cross-buy, więc decydując się na zakup otrzymacie egzemplarz na dwie platformy Sony.

Dodatkowo zamówienia przedpremierowe będą oferowały dynamiczny motyw dla PS4 - posłuchajcie po prostu tej cudownej nuty!

Undertale - dynamiczny motyw dla PS4

Fangamer rusza też z zamówieniami na fizyczną kopię gry. Możecie kupić wersję zwykłą w cenie $25 na PS4 lub PSV. Dostępna jest też kosztująca $64 edycja kolekcjonerska. W jej skład wejdzie fizyczna kopia gry i kilka dodatków zapakowanych w gustowne pudełko.

Edycja kolekcjonerska posiada:

  • Kompletną ścieżkę dźwiękową z Undertale - soundtack zawierający ponad 100 utworów na 2 płytach CD
  • Arkusz muzyczny z zapisanymi 6 utworami i adnotacjami od Toby'ego Foxa (twórcy i kompozytora Undertale)
  • Złotą pozytywkę
  • Fizyczną kopię gry
  • Specjalne pudełko kolekcjonerskie
  • Ilustrowaną książkę zawierającą 24.strony narysowane przez Temmiego Changa (dodawane do każdej fizycznej wersji gry)

Cóż, ja właśnie składam zamówienie kolekcjonerskiej wersji dla PS Vita - choćby dla samej ścieżki dźwiękowej. Tytuł gorąco polecam, bo drugiej takiej produkcji na konsolach Sony najzwyczajniej w świecie nie znajdziecie.

Źródło: https://www.fangamer.com/cart

Tagi: fangamer playstation 4 playstation vita Toby Fox undertale wideo