Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.07.2017 17:14
Dragon Ball FighterZ. Krillin i "Szatan Serduszko" wkraczają do akcji!
1227V

Dragon Ball FighterZ. Krillin i "Szatan Serduszko" wkraczają do akcji!

Dragon Ball FighterZ otrzymało nowe szczegóły i informacje! Wiemy w jaki sposób działać będą tryby sieciowe oraz potwierdzono obecność kolejnej dwójki zawodników!

Dragon Ball FighterZ doczekało się potwierdzenia dwóch kolejnych zawodników. Zostali nimi ikoniczni bohaterowie anime. Do obsady dołączy Piccolo, który przez naszego lektora nazywany był "Szatanem Serduszko". Obecność najpotężniejszego Nameczanina była raczej pewna. Wojownik nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych postaci w serialu. Drugim zawodnikiem został Krillin - swego czasu najlepszy przyjaciel Goku, z którym znają się od lat wczesnego dzieciństwa.

Evolution 2017 - najlepsze momenty z imprezy!

Statystyki Piccolo prezentują się następująco:

  • Siła: 3
  • Prędkość: 2
  • Zasięg: 4
  • Technika: 4
  • Energia: 3

Piccolo podczas walki będzie korzystał z unikalnych umiejętności. Wojownik potrafi rozciągać swoje ramię i posiada wachlarz zdolność do przełamywania obrony przeciwnika. Może też strzelać szybkimi promieniami lub poprzez przytrzymanie przycisku - skupić siłę i posłać jeden, ale znacznie silniejszy pojedynczy promień.

Krillin ma nieco inaczej rozłożone cechy:

  • Siła: 2
  • Prędkość: 3
  • Zasięg: 1
  • Technika: 4
  • Energia: 4

Krillin w przeciwieństwie do Piccolo będzie miał mniejszą siłę oraz dużo gorszy zasięg. Braki będzie nadrabiać w technikach, które pozwolą mu walczyć na odległość - chociażby poprzez stosowanie Kamehameha. Gracze będą mogli dezorientować rywali i stosować na nich pułapki. Jedna z technik będzie zostawiała iluzję Krillina przed zadaniem właściwego ataku. Jego ikoniczny atak Destruction Disc nie będzie możliwy do zablokowania. Wojownik otrzyma też możliwość zmiany kierunku lotu swoich promieni, aby skierować je w powietrze i stworzyć kilka wybuchów.

Nowi bohaterowie Dragon Ball FighterZ nie otrzymali swoich zwiastunów, ale to raczej kwestia czasu. Poniżej możecie zobaczyć skan prezentujący fragmenty z gry.

Ujawniono też nowe szczegóły na temat trybów sieciowych. Te będą działać w podobny sposób co lobby z Guilty Gear Xrd. Trafimy więc do specjalnego środowiska, gdzie kierować będziemy postaciami w stylu Chibi (małe ciała, duże głowy). Będziemy mogli chodzić swobodnie po pokojach i wyzywać rywali na pojedynki.

Na ten moment lista potwierdzonych postaci w Dragon Ball FighterZ prezentuje się następująco: Goku, Vegeta, Gohan, Cell, Frieza, Majin Buu, Future Trunks, Krillin, Piccolo.

Obstawiam, że w przyszłości otrzymamy potwierdzenie występu Androida #18 - wszak w grze nie może zabraknąć reprezentantki kobiet. Nie zdziwi mnie również obecność Kid Buu, Gotenksa lub... Mister Satana, który świetnie wpisałby się w formie komediowego akcentu. Na czyją obecność Wy najbardziej liczycie?

Dragon Ball FighterZ zadebiutuje na rynku na początku 2018 roku. Obecnie gra jest ukończona w zaledwie około 20%. Beta ruszy w wakacje, a zapisy do niej rozpoczną się dnia 26 lipca.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun ujawniający Future Trunksa

Źródło: http://gematsu.com/2017/07/dragon-ball-fighterz-adds-krillin-piccolo

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo