Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.07.2017 17:07
Dragon Ball FighterZ - Beta, polska wersja językowa i Trunks w akcji!
1865V

Dragon Ball FighterZ - Beta, polska wersja językowa i Trunks w akcji!

Dragon Ball FighterZ było obecne na tegorocznej imprezie EVO. Dzięki temu mogliśmy obejrzeć nowe materiały z tej bajecznie zapowiadającej się bijatyki. Bandai Namco ogłosiło teraz datę zapisów do bety oraz potwierdziło polską wersję językową!

Dragon Ball FighterZ to będzie istna miazga! Fani Smoczych Kul dostaną w końcu pełnowartościową i kompetytywną bijatykę mogącą rywalizować z najlepszymi przedstawicielami gatunku. Arc System Works to gwarant najwyższej jakości jeśli chodzi o gry 2D. Dzisiaj możemy podziwiać zwiastun przedstawiający nowego bohatera - Future Trunksa.

Dragon Ball FighterZ pokazuje jak powinny wyglądać gry na bazie anime

Dragon Ball FighterZ pozwoli nam walczyć jako Future Trunks - syn księcia Vegety. Wojownik przeniósł się w czasie, aby ostrzec wojowników przed widmem zagrożenia ze strony śmiercionośnych androidów. O obecności tego bohatera wiedzieliśmy już wcześniej, ale teraz możemy ujrzeć go po raz pierwszy w akcji. Ta, jak nie trudno się domyślić, wygląda po prostu wspaniale!

Dragon Ball FighterZ - zwiastun ujawniający Future Trunksa

Nowy zwiastun Dragon Ball FighterZ potwierdza, że tytuł doczeka się polskiej wersji językowej! Na pewno ucieszy to naszych rodzimych graczy. Możemy być pewni, że jakość polonizacji będzie lepsza niż nasz niesławny lektor podkładający głos pod francuski przekład anime.

To jednak nie wszystko - zapisy do zamkniętych testów beta ruszą już w tym miesiącu! Gracze będą mogli zgłaszać chęć uczestnictwa w dniu 26 lipca. Niestety, musimy czekać na więcej szczegółów, bo to na razie wszystko co wiemy o przygotowywanych testach.

Dragon Ball FighterZ pojawi się na rynku na początku 2018 roku. Produkcja wykorzystuje specjalny styl graficzny opracowany na potrzeby Guilty Gear Xrd - całość zalicza jednak przeskok na nowszą wersję silnika Unreal i prezentuje jeszcze lepszą jakość ogólnego wykonania. Elementy 3D zgrabnie imitują grafikę 2D, co daje niesamowity i totalnie odjechany efekt, robiący świetnie wrażenie pod względem dynamiki.

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo