Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.07.2017 03:38
Street Fighter V - klasyka trafi do gry. Wkrótce zapowiedź nowej postaci - wiemy kogo
536V

Street Fighter V - klasyka trafi do gry. Wkrótce zapowiedź nowej postaci - wiemy kogo

Street Fighter V co kilka tygodni dostaje nową zawartość kosmetyczną w postaci nowych strojów. Rzadziej pojawiają się nowe plansze oraz kolejni zawodnicy. W najbliższym czasie dostaniemy wszystko na raz, począwszy od nowych strojów nawiązujących do klasycznych odsłon serii Street Fighter.

Street Fighter to marka, która ma 30 lat na karku i wiele znaczy w świecie bijatyk. Capcom by uczcić rocznicę wydania pierwszej odsłony serii, postanowił zaspokoić nostalgiczne pragnienia fanów i już 25 lipca pojawi się klasyczna plansza - Suzaku Castle na której walczy Ryu już w 1991 roku. Nie będziemy musieli za nią nić płacić, w przeciwieństwie do kostiumów, o których trochę niżej.

Tak w Street Fighter wyglądać będzie Suzaku Castle

Pierwszym z trzech strojów jest klasyczne wdzianko Aleksa ze Street Fightera 3. Długie włosy, zielone gacie - dokładnie tak zapamiętany został tej wojownik z ery Street Fightera 3, którego akcja dzieje się po wydarzeniach z SFV.

Również ze Street Fightera 3 pochodzi kolejny klasyczny strój - brunatny strój Ninja od Ibuki.

Ostatnim strojem jest wdzianko Juri ze Street Fightera IV, o którego powrót prosili fani od dłuższego czasu.

Za każdy ze strojów zapłacić trzeba 12,50 zł w PS Store, gdzie trafią one 25 lipca. Nikt nie mówił, że nostalgia jest tania, prawda?

Czy to wszystko co ma nam Capcom do przekazania? Nie. W trakcie Evo 2017 zostanie ujawniona kolejna postać i na 99,9% będzie to Abigail z Final Fight, co sugeruje zrzut opublikowany na Twitterze (jest to jego plansza z gry).

Cieszy was taki wybór?

Źródło: http://www.capcom-unity.com/harrisony/blog/2017/07/14/nostalgic-costumes-and-suzaku-castle-coming-to-street-fighter-v-on-july-25th

Tagi: Capcom playstation 4 Street Fighter V