Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.07.2017 19:41
Tekken 7 - poznajcie wszystkie sekretne ataki!
1917V

Tekken 7 - poznajcie wszystkie sekretne ataki!

Tekken 7 to naprawdę złożona i skomplikowana bijatyka pełna niuansów czekających na odkrycie przez zatwardziałych fanów. Dzisiaj możecie obejrzeć w akcji specjalne ciosy, o których tytuł nie informuje! Może znajdziecie coś dla siebie i wprowadzicie to do swego stylu gry.

Tekken 7 zadebiutowało na rynku 2 czerwca i osiągnęło spory sukces! Bijatyka zebrała świetne oceny na całym świecie i może pochwalić wysokimi wynikami finansowymi. Tytuł otrzyma w przyszłości kilka DLC. Pierwsze z nich doda tryb Tekken Bowl - czyli zwyczajne kręgle. Fani mogą też liczyć na nowe kostiumy, a w dalszej przyszłości na kolejne areny i nowe postacie. Na pewno otrzymamy dwóch gościnnych wojowników z innych gier. Jeden z nich będzie korzystał z systemu podobnego do Akumy i wampirzej Elizy. Chodzi o funkcję specjalnych pasków do wykonywania ataków kategorii "Super". Obawiam się, że twórcy pójdą po linii najmniejszego oporu i dostaniemy po prostu Ryu ze Street Fightera - nie ma jednak co gdybać! Sprawdźcie co potrafią obecni wojownicy, a czego nie znajdziecie w liście ich komend.

Tekken 7 - zwiastun zapowiadający DLC z kręglami!

Tekken 7 posiada ukryte ataki i komendy, które nie są opisane w liście ciosów. Nie jest to żadna nowość w serii, ale warto rzucić okiem na ciekawą kompilację. Ta przedstawia tajemnicze ruchy każdego bohatera - wiedzieliście, że jako Jack-7 możecie szybko odzyskać równowagę po otrzymaniu ataku laserem ze strony Devil Jina?

Tekken 7 - wszystkie sekretne ataki dla każdej postaci

Większość z tych sekretnych technik to czyste ciekawostki, które trudno użyć w normalnej walce. Znalazło się jednak miejsce na kilka ciekawych i praktycznych zagrań - chociażby dla Kazumi, która potrafi kontrować jeden z łączonych rzutów Kinga! Wykorzystując okazję możemy też przyjrzeć się wszystkim specjalnym ruchom używających przedmiotów z personalizacji. Nie potraficie pokonać rywala w sieciowych zmaganiach? Warto może kupić specjalną katanę lub uzbroić w rakietnicę!

Tekken 7 - wszystkie Item Moves

Przypominam też, że twórcy świadomi są pewnych problemów. Gra otrzymała kilka łatek poprawiających działanie trybu sieciowego. Teraz studio skupia się na zmniejszeniu opóźnienia w sterowaniu, które sięga około 7/8 klatek. Możemy więc oczekiwać łatek usprawniających pozycję.

Źródło: YouTube (Byakko)

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai playstation 4 tekken 7 wideo