Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.07.2017 13:54
Rainbow Six Siege - gracze PS4 będą zapraszani na serwery testowe
705V

Rainbow Six Siege - gracze PS4 będą zapraszani na serwery testowe

Rainbow Six Siege wciąż przechodzi okres wielkich napraw i zmian mających bardzo pozytywnie wpłynąć na ogólną jakość gry. Twórcy robią kolejny krok w tym kierunku i zamierzają graczom PS4 udostępnić serwer testowy dostępny tylko na PC.

Rainbow Six Siege przechodzi przez Operację Health mającą na celu przeprowadzenie wielu napraw i modyfikacji gry, co uczynić ma ją znacznie lepszą. Dotychczas pojawiło się już kilka łatek, a kolejne są w drodze. Ostatnia pojawiła się kilka dni temu, była nieco mniejsza i skupiała się na małych poprawkach wpływających na balans niektórych broni czy map.

Rainbow Six Siege. Aktualizacja 2.1.1 - lista zmian

Wszelkie zmiany wprowadzane do Rainbow Six Siege testowane są na serwerze testowym dostępnym tylko dla graczy na PC. Ubisoft zamierza jednak wysłać wybranym graczom korzystającym z wersji na PlayStation 4, zaproszenie aby wraz ze swoim kontem jakiego używają na konsoli, mogli wejść na PC-towe serwery testowe i z bliska przyjrzeć się Operacji Health.

Pierwsze zaproszenia powinny zostać rozesłane dzisiaj, sprawdźcie więc skrzynki e-mailowe czy nie dostaliście odpowiedniego zaproszenia. Wtedy będziecie mogli zalogować się na swoim koncie UPlay na PC i dostać się na serwery testowe. Zaproszenia będą wysyłane ręcznie, więc twórcy zapowiedzieli iż będzie ich kilka fal. Nie wiadomo jeszcze kiedy rozpocznie się testowanie, ale klient Uplay Was o tym poinformuje.

Rainbow Six Siege - Ubisoft o Operacji Health

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/Rainbow6TTS/comments/6n3o7f/console_players_to_receive_invites_for_pc_tts/?st=j53qrl2w&sh=cc342763

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal