Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.07.2017 19:35
Mass Effect Andromeda jest do bani? Sprawdźcie sami w demie
1667V

Mass Effect Andromeda jest do bani? Sprawdźcie sami w demie

Mass Effect Andromeda doczekało się wersji demonstracyjnej. Twórcy próbują nakłonić graczy do swojej gry i udostępniają darmowy wycinek przygody. Od dzisiaj możecie wypróbować tytuł za pośrednictwem PS Store, gdzie nieodpłatnie pobierzecie wersję demo.

Mass Effect Andromeda doczekało się wersji demo - to zdecydowanie dobra wiadomość. Zła polega na tym, że gracze otrzymają wersję z wgranymi patchami, które starały się poprawić komiczne animacje postaci. Wielka szkoda, chciałbym to przeżyć jeszcze raz, wszak śmiechu nigdy za wiele.

Animacje w Mass Effect Andromeda vs Bioware - runda 10

Mass Effect Andromeda wylądowało na rynku 21 marca i z miejsca zostało wyśmiane przez większą część społeczności internetu. Powstająca przez 5 lat super produkcja o wielomilionowym budżecie prezentowała tak żałośnie wyglądające twarze bohaterów i ich animacje, że przypominało to bardziej wypadek przy pracy niż pełnoprawny element gry. Nie ma co się dłużej pastwić - fatalny odbiór gry i oceny sprawiły, że pracownicy studia zostali przeniesieni do innych projektów. Planowane dodatki fabularne i wielka kontynuacja poszły do piachu, a serię wysłano na przedwczesny odpoczynek. 

Od dzisiaj możecie sami sprawdzić grę w akcji. Tytuł otrzymał wersję demonstracyjną, którą pobierzecie z PS Store. Na karcie gry wystarczy kliknąć Try Free Demo. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem, ale opinie na temat gry odwodziły Was od tego pomysłu, to darmowy wycinek powinien pomóc Wam w podjęciu decyzji. Być może znajdziecie w sobie wystarczająco dużo odwagi, aby badać zakątki galaktyki Andromedy i rozwijać homoseksualne romanse z członkami drużyny.

Mass Effect Andromeda nie zostało całkowicie porzucone przez twórców. Pamiętajcie, że nad grą pracuje ciągle niewielka liczba pracowników, która będzie przez pewien czas dostarczała fanom kolejne misje APEX oraz nowe aktualizacje - te regularnie poprawiają szkaradne animacje twarzy. Dodają też nową zawartość w postaci funkcji, o które prosi społeczność fanów - dość istotne trzeba nadmienić np. towarzysz Jaal otrzymał jakiś czas temu opcję romansowania z przedstawicielem tej samej płci!

Mass Effect Andromeda - zwiastun premierowy

Źródło: Twitter (Mass Effect)

Tagi: BioWare Montreal Electronic Arts mass effect andromeda playstation 4 wideo