Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.07.2017 08:52
Final Fantasy XV - stroje przypominające Power Rangers trafią do gry
253V

Final Fantasy XV - stroje przypominające Power Rangers trafią do gry

Final Fantasy XV otrzyma jednak stroje, które kojarzyły się z Power Rangers. Dodatek było początkowo wycofany z uwagi na skargę twórców nowego filmu o kolorowych wojownikach.

Final Fantasy XV miało wcześniej otrzymać wraz z innymi dodatkami również stroje przywodzące na myśl nowy film z Power Rangers. Według twórców filmu stroje mające trafić do gry za bardzo przypominały ich film, więc Square Enix postanowiło chwilowo je wycofać.

Final Fantasy XV - data wydania DLC z Magitek Exosuit

Final Fantasy XV dostanie jednak podobne stroje, ale ich wygląda pozostanie lekko zmieniony. Jakie będą mieć funkcje? Nieśmiertelność dla przebranej postaci przez 30 minut, po których trzeba będzie odczekać 24 godziny, aby mogły się naładować. Nie mamy póki co więcej informacji, ponadto, że odpowiednie DLC ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu i być darmowe. Stroje mają inaczej wyglądać, ale jak bardzo nie wiadomo. Żadna grafika nie została ujawniona.

Przypominamy, że do Final Fantasy XV trafiły dwa rozszerzenia fabularne obok których pojawiły się też darmowe dodatki. Pierwszym był Episode Gladiolus, a drugim Episode Prompto, zwiastun którego możecie sprawdzić poniżej. W grudniu pojawi się też Episode Ignis, ale tu jeszcze jest niewiele informacji. Zwiastuna możemy spodziewać się pod koniec sierpnia, z okazji Gamescom, na którym Square Enix się pojawi.

Final Fantasy XV ze zwiastunem DLC Episode Propmpto

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/final-fantasy-xv-magitek-exosuit-free-update-july/

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix