Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.07.2017 12:26
World of Tanks - szczegóły wydarzenia "Dunkierka"
437V

World of Tanks - szczegóły wydarzenia "Dunkierka"

World of Tanks już wkrótce rozpocznie wydarzenie, które nawiążę do jednego z najważniejszych wydarzeń w historii oraz uczci premierę filmu Dunkierka w reżyserii Christophera Nolana.

World of Tanks to darmowa gra sieciowa, która pozwala nam zasiąść za sterami czołgów i stoczyć walkę z innymi graczami. Celem twórców było dostarczenie realistycznej, ale też przystępnej gry i wychodzi na to, że się im udało, bo gra cieszy się sporą popularnością. Już wkrótce w grze pojawi się nowe wydarzenie, które uatrakcyjni zabawę.

World of Tanks dostanie wydarzenie związane z filmem Dunkierka

Twórcy World of Tanks czyli studio Wargaming nawiązało współpracę z wytwórnią filmową Warner Bros. i postanowiło stworzyć na potrzeby swoich gier wydarzenie, które nawiąże do filmu Dunkierka w reżyserii Christophera Nolana - znanego z takich filmów jak Mroczny Rycerz, Incepcja czy Memento. Dzięki temu gracze będą mogli uczcić to pamiętne wydarzenie historyczne.

World of Tanks na zwiastunie wydarzenia powiązanym z filmem Dunkierka

Dunkierka opowie nam o losach alianckich żołnierzy otoczonych przez wroga na normandzkiej plaży i jednej z największych akcji ewakuacyjnych mających miejsce podczas drugiej wojny światowej. Scenariusz ma się skupić na strachu i dramatach jakie przeżywali ludzie biorący udział w akcji. Film cechuje doborowa osada aktorska - w rolach głównych wystąpią m. in.: Tom Hardy, Kenneth Branagh, Cillian Murphy czy Mark Rylance. Światowa premiera planowana jest na 21 lipca.

Do World of Tanks i innych gier od twórców trafią okolicznościowe dodatki. Będą to przede wszystkim misje specjalne w serii "Pamiętajmy o Dunkierce". Wykonywanie ich pozwoli nam na zdobycie pojazdów inspirowanych rzeczywistymi maszynami z tamtego czasu oraz kamuflaże, emblematy i tym podobne. Wydarzenie zacznie się 14 lipca 2017 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dunkierka dunkirk playstation 4 wargaming warner bros wideo World of Tanks