Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.07.2017 01:30
Horizon Zero Dawn - wszystkie kamuflaże Aloy
2130V

Horizon Zero Dawn - wszystkie kamuflaże Aloy

Horizon Zero Dawn po ostatniej aktualizacji wzbogacił się między innymi o tryb Nowej gry+, wyższy poziom trudności dla prawdziwych hardkorowców, a także coś dla fanów kosmetycznego upiększania postaci - malowania twarzy dla bohaterki gry - Aloy.

Aktualizacja 1.30 dodała w Horizon Zero Dawn opcję założenia malowania twarzy Aloy, a także zmianę wyglądu naszego Fokusa. Jak zmienić malowanie twarzy Aloy? Musicie przede wszystkim ukończyć grę i odblokować opcję Nowe Gry+, po jej ponownym rozpoczęciu, odblokowana zostanie opcja o której mowa w tym wpisie. Warto jednak pamiętać, że kosmetyczne nowości zostaną odblokowane od poziomu "trudny" wzwyż.

Pełna lista zmian aktualizacji 1.30 do Horizon Zero Dawn

Co jeszcze daje nam Nowa gra+? Generalnie pozwala ukończyć grę na wyższym poziomie trudności i zebrać dwa pucharki (nie są wymagane do platyny), skorzystać z maksymalnie rozwiniętej postaci (ale trzeba pamiętać o tym, że nie osiągniemy wyżej niż 50 poziomu) od samego początku.

Wracając jeszcze do malowań twarzy Aloy. Poniżej znajdziecie wszystkie, które można odblokować w grze. Zebrał je w formie GIF-a jeden z użytkowników forum NeoGAF - Novae. Który podoba wam się najbardziej?

Źródło: NeoGAF

Tagi: Guerrilla Games horizon zero dawn playstation 4 Sony Interactive Entertainment