Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.07.2017 18:20
Mafia 3 - zapowiedź 3. dodatku Sign of the Times
980V

Mafia 3 - zapowiedź 3. dodatku Sign of the Times

Mafia 3 otrzyma w tym miesiącu duże rozszerzenie fabularne. Tym razem zmierzymy się z tajemniczym zagrożeniem ze strony członków okrutnej sekty, która zagraża całej społeczności New Bordeaux! Nie zabraknie również nowych umiejętności i broni.

Mafia 3 otrzymała już dwa dodatki DLC, które w opinii wielu użytkowników są lepsze niż podstawowa wersja gry! Trzymajmy więc kciuki, aby ekipa Hangar 13 podtrzymała dobrą passę i utrzymała równie wysoki poziom w trzecim rozszerzeniu. To ochrzczone zostało mianem Sign of the Times i rzuci Lincolna przeciwko brutalnej sekcie fanatyków.

Mafia 3 ze zwiastunem premierowym "Stones Unturned" - nowego DLC

Mafia 3 otrzyma rozszerzenie Sign of the Times w dniu 25 lipca. Stawimy w nim czoła niebezpiecznej i brutalnej sekcie nazywanej The Ensanglante. Zadaniem fanatyków jest przywrócenie świętego porządku w New Bordeaux za pomocą okrutnych rytuałów. Członkowie kultu korzystają z halucynogennych narkotyków, aby utrzymać w ryzach swoich podwładnych i zmusić ich do wykonywania narzuconej im woli. Tego typu osoby mają zaburzone postrzeganie rzeczywistości i przemieniają się w seryjnych zabójców.

Mafia 3 - spojrzenie na dodatek Sign of the Times

Główny bohater Lincoln trafił na ślad sekty poprzez spotkanie jedynego ocalałego, który przeżył brutalny obrzęd ceremonii religijnej. Właśnie wtedy nasz bohater poprzysiągł uchronić New Bordeaux od tajemniczego zagrożenia.

Lincoln wykorzysta nowe bronie i umiejętności podczas infiltracji siedziby The Ensanglante. Mowa tutaj o nożach do rzucania oraz technice spowalnia czasu podczas strzelania.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: 2K Games hangar 13 mafia iii PlayStation 4 wideo