Tomek Alicki Tomek Alicki 10.07.2017 15:54
Mroczna wieża z drugim międzynarodowym zwiastunem
512V

Mroczna wieża z drugim międzynarodowym zwiastunem

Matthew McConaughey Idris Elba powracają w drugim trailerze Mrocznej wieżyStephen King wielkimi krokami zbliża się na ekrany kin... 

Sony Pictures Entertainment opublikowało dzisiaj na swoim kanale na YouTube nowy materiał, na który czekaliśmy od dawna. Drugi zwiastun jest odrobinę krótszy od swojego poprzednika, ale pozostaje wierny obranemu wcześniej klimatowi i serwuje nam kilka niepokazywanych wcześniej scen. 

Wideo przybliżające historię Rewolwerowca

Mroczna wieża od samych początków wyglądała na film wyraźnie oparty na książce. W tej kwestii nie zmieniło się nic po ostatniej publikacji. Nawiązań do oryginału wciąż widać sporo, a twórcy po raz kolejny eksponują słynne momenty przeładowań broni Rewolwerowca. Możemy spodziewać się, że Nikolaj Arcel czerpie ze Stephena Kinga garściami, a fani książek powinni wyczekiwać premiery z wypiekami na twarzy. 

Trailer wygląda też również tak, jakby ekipa faktycznie wykorzystała czas kupiony przez przesunięcie pierwszej daty premiery. Oficjalnym powodem opóźnienia była chęć poświęcenia jeszcze większej uwagi efektom specjalnym. Drugi zwiastun daje nam przedsmak poczynionych zmian. Regularne slow motion przeplata się z wybuchami i klasycznym wyskakiwaniem przez okna. 

Nowy trailer robi wrażenie. Całość wygląda dużo bardziej epicko, jest praktycznie naszpikowana scenami akcji, a pojedynek pomiędzy Idrisem Elbą Matthew McConaughey wciąż nie rusza się z pierwszego planu. 

Premiera Mrocznej wieży 11 sierpnia. 

Mroczna wieża - drugi międzynarodowy zwiastun

 

Źródło: http://screenrant.com/dark-tower-international-trailer-idris-elba/

Tagi: Idris Elba Matthew McConaughey mroczna wieża Sony Pictures Entertainment stephen king