Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.07.2017 15:12
Białe PS4 Pro w zestawie z Destiny 2
2199V

Białe PS4 Pro w zestawie z Destiny 2

Białe PlayStation 4 Pro było sprzętem o którym często mówiono. Sony postanowiło więc taką wersję kolorystyczną konsoli wypuścić i dodatkowo dorzucić do niej Destiny 2. Zachęceni do kupna?

Białe PlayStation 4 Pro dostępne będzie w zestawie z Destiny 2 już 6 września tego roku razem z premierą nowej gry ekipy Bungie. Konsola w kolorze Glacier White wyposażona będzie w dysk o standardowej dla wersji Pro pojemności - 1TB, niezbędne okablowanie, a także DualShocka 4 v2 w kolorze Glacier White. Dostaniemy więc matową biel, w najmocniejszym (na ten moment) konsolowym wydaniu PS4.

Destiny 2 kończy z bezsensownym grindem przedmiotów

Jeśli chodzi o Destiny 2, to do zestawu dołączona będzie pudełkowa wersja gry na płycie, więc nawet jeśli gra was nie interesuje, to możecie kupić białą PS4 Pro, a produkcje od Bungie sprzedać komuś znajomemu. Jeśli jednak planujecie grać, to Sony ujawniło także, że do konsoli o gry dołączony będzie kod na przepustkę sezonową, która pozwoli nam na pobranie po premierze dwóch dodatków do Destiny 2.

Jeśli zdecydujecie się na przedpremierowy zakup Destiny 2, to otrzymacie wcześniejszy dostęp do bety, która oficjalnie startuje 21 lipca, ale osoby ze złożonym preorderem będą mogli zagrać już 18 lipca. Beta odda nam w ręce pierwszą misję fabularną, którą Bungie już kilkukrotnie pokazywało (atak Czerwonego Legionu rasy Cabal na Wieżę). Oprócz tego udostępniony zostanie jeden tryb w grze PvP, a także jeden Strike - Odwrócona Iglica. Warto też przypomnieć, że posiadacze PlayStation 4 w pełnej grze otrzymają dodatkową zawartość na wyłączność.

Gra na PS4 i PS4 Pro działać będzie w stałych 30 klatkach na sekundę, więc posiadacze mocniejsze konsoli Sony jedyną różnicę zauważą w rozdzielczości i jakości grafiki, która będzie skalowana do rozdzielczości 4K. Zapomnieć możemy też o międzyplatformowej rozgrywce. Bungie za to popracowało nad wieloma aspektami gry by Destiny 2 uczynić tytułem płynniejszym.Znikną nękające grę ekrany ładowania przed każdą misją, pożegnamy mniejsze lokacje na rzecz rozległych terenów z wieloma punktami zainteresowania i sekretami. Z gry wyleciały także karty Girmoire, które w Destiny opowiadały całą historię, którą studio wycięło z gry by wyrobić się z premierą. Rozgrywka u swoich podstaw jednak pozostanie niezmieniona.

Destiny 2 - oficjalny polski zwiastun zapowiadający betę

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/10/introducing-the-new-glacier-white-ps4-pro-destiny-2-bundle/#sf96674068

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4