Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.07.2017 10:35
Castlevania - animowany serial od Netflix już dostępny!
923V

Castlevania - animowany serial od Netflix już dostępny!

Castlevania to serial animowany oparty na serii kultowych gier wideo. Serial jest już dostępny na Netfliksie, więc możecie zacząć oglądać!

Castlevania jako serial animowany opowie nam o Belmoncie - łowcy wampirów stającym do walki z piekielną armią Draculi. Za scenariusz odpowiedzialny jest Warren Ellis - człowiek współpracujący z Marvelem, a za samą animację utalentowani twórcy m.in. Pory na Przygodę. Ostatnio mieliśmy okazję poznać również obsadę aktorów użyczających głosów.

Castlevania - ujawniono obsadę animowanej serii od Netflix!

Castlevania od Netflix opiera się w głównej mierze na Castlevania III: Dracula's Curse - grze wydanej w 1989 roku na NES. Akcja gry została osadzona w 1476 roku, gdzie Trevor Belmont jako łowca wampirów został wezwany przez Kościół do walki z piekielną armią Draculi zagrażającemu Europie. Oprócz wspomnianego bohatera sterować mogliśmy jeszcze trzema postaciami - czarownicą Syphą Belnades, Alucardem będącym synem Draculi oraz piratem Grantem Danasty.

Wiemy, że w Trevora wcieli się Richard Armitage. Oprócz bohatera głównego pojawi się Sypha, której charakter nada Alejandra Reynoso. Obok nich pojawi się Alucard, którego odegra James Callis. Wszyscy razem staną do walki z Draculą, w którego wcieli się Graham McTavish.

Animowany serial Castlevania na platformie Netflix znajdziecie tutaj. Składa się z czterech odcinków trwających 25 minut. W przyszłym roku pojawi się drugi sezon, który ma być znacznie dłuższy. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź wideo - być może zachęci Was do obejrzenia serialu. Dla informacji - dostępna jest pełna, polska wersja językowa oraz możliwość oglądania angielskiej z polskimi napisami.

Castlevania na oficjalnej zapowiedzi wideo

 

Tagi: castlevania Netflix