Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.07.2017 10:55
WWE 2K18 ma być najbardziej realistyczną grą o wrestlingu. Twórcy mówią o swoich wielkich ambicjach
901V

WWE 2K18 ma być najbardziej realistyczną grą o wrestlingu. Twórcy mówią o swoich wielkich ambicjach

WWE 2K18 ma pojawić się w październiku, a tymczasem twórcy ujawniają sporo informacji sugerując, że ich nowa produkcja będzie najbardziej realistyczną i wszechstronną grą o wrestlingu jaka pojawiła się do tej pory.

WWE 2K18 wprowadzi wiele zmian i usprawnień jeśli chodzi o serię i jak twierdzą sami twórcy, gatunek. Na potrzeby nowej gry został przygotowany odnowiony silnik graficzny, nowe tryby, fabuła dla trybu kariery. Twórcy obiecują też bardziej rozbudowany kreator postaci, nowe tryby rozgrywki sieciowej czy usprawnienie mechanik rozgrywki.

WWE 2K18 w naszej bazie gier

Jedną z najbardziej znaczących zmian jakie wprowadzi WWE 2K18 będzie nowy system opowiadania historii. Całość ma odbiec od formy telewizyjnego show, a działać bardziej na zasadzie uniwersum - ma to zapewnić o wiele płynniejszą i żywszą narrację. Sama opowieść ma być o wiele poważniejsza.

Przez ostatnie dwa lata twórcy pracowali nad odnowieniem silnika graficznego. Ma on zapewnić znacznie lepsze oświetlenie, efekty cieniowania, dynamiczne odbicia niektórych powierzchni i wiele innych elementów mających znacznie poprawić jakość grafiki.

W grze zawita też więcej zawodników niż kiedykolwiek w serii. Ponadto, również w strefie rozwijania ich pojawią się nowe funkcje. Po każdym rozegranym meczu otrzymamy dostęp do nowych umiejętności. Każdy z zawodników charakteryzować się będzie unikalnym stylem walki - składać się na to będzie waga i zestaw ruchów. Pomyślano też o usprawnieniu mechaniki łapania przeciwników - teraz zasady ich działania mają być bardziej przejrzyste i łatwiejsze do nauczenia się. Pozostaje jeszcze kwestia edytorów mających pojawić się w WWE 2K18. Będą one wzbogacone o wiele nowych funkcji oraz bardziej przejrzyste i łatwiejsze w obsłudze.

WWE 2K18 ma pojawić się 18 października tego roku. Poniżej znajdziecie zwiastun, na którym gwiazda okładki, Seth Rollins robi demolkę. Zamówienie Edycji Deluxe przed premierą zapewni użytkownikom wcześniejszy o 4 dni dostęp do gry. Znajdziecie ją w tym miejscu w cenie 419 złotych. Z kolei mniej bogatą edycję, z dodatkiem który ma zostać ujawniony wkrótce, znajdziecie tutaj, w cenie 309 złotych.

Seth Rollins robi demolkę na zwiastunie WWE 2K18

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/wwe-2k18-devs-detail-revamped-story-upgraded-visua/1100-6451358/

Tagi: 2K Sports playstation 4 wideo WWE 2K18 Yuke's