Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.07.2017 19:03
The Elder Scrolls Online. Rusza darmowy okres ze wszystkimi dodatkami DLC!
861V

The Elder Scrolls Online. Rusza darmowy okres ze wszystkimi dodatkami DLC!

The Elder Scrolls Online otrzymało niedawno duży dodatek o tytule Morrowind. Twórcy tym razem oferuje darmową zawartość dla posiadaczy ESO Plus oraz pozwolą wypróbować za darmo wszystkie dodatki DLC!

The Elder Scrolls Online to gra MMO, która nie wymaga płacenia abonamentu. Zamiast tego użytkownicy mają możliwość wykupienia opcjonalnego ESO Plus. Jest to usługa pełniąca funkcję podobną do przepustki sezonowej. Jej posiadacze mogą liczyć na darmowy dostęp do dodatków oraz kilka bonusów w postaci premii do zdobywanego doświadczenia oraz złota.

The Elder Scrolls Online: Morrowind - do gry zbliżają się nowości

The Elder Scrolls Online obdaruje wszystkich posiadaczy ESO Plus darmową zawartością. Jeśli zalogujecie się do gry w okresie dniach 5-9 lipca dostaniecie do pięciu darmowych Dwarven Crown Crates. Każdego dnia za pojedyncze logowanie przyznana zostanie Wam jedna ze skrzyń. Po jej otworzeniu możecie liczyć na nagrodę w postaci wierzchowca, kostiumów dla zwierząt lub na inne przedmioty z gry.

Jeśli nie jesteście w posiadaniu ESO Plus, to w tych samych dniach zawartość oferowana przez abonament będzie dostępna bez ograniczeń dla wszystkich graczy! Oznacza to, że od dzisiaj do niedzieli macie nieodpłatny dostęp do darmowych rozszerzeń DLC. Wystarczy wejść do gry i zajrzeć do zakładki Crown Store, gdzie w kategorii "Featured" znajdziecie darmowy trial usługi ESO Plus. W jej ramach zyskujecie dostęp do:

  • Pełnego dostępu do wszystkich dodatków DLC - nowe strefy, zadania, lochy i więcej!
  • Nieograniczone miejsce na przechowywanie materiałów
  • Podwójne miejsce w banku
  • Premię zdobywanego doświadczenia i złota w wysokości 10%
  • Podwójne miejsce w domach graczy
  • Ekskluzywną zdolność do farbowania ubrań

Aktywując darmowy trial ESO plus nie możecie oczywiście liczyć na bonusowe skrzynki - promocja na nie przewidziana jest dla aktualnych posiadaczy abonamentu.

The Elder Scrolls Online: Morrowind - zwiastun "Return to Morrowin"

Źródło: http://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/2017/07/03/announcing-the-eso-plus-bonus-event

Tagi: Bethesda Softworks playstation 4 The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited wideo ZeniMax Online Studios