Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.07.2017 14:26
Darkest Dungeon - dodatek "The Crimson Court" dostaniemy w sierpniu
684V

Darkest Dungeon - dodatek "The Crimson Court" dostaniemy w sierpniu

Darkest Dungeon to świetny przedstawiciel nurtu określanego jako dungeon-crawler. Duże rozszerzenie "The Crimson Court" dostępne jest już na PC, a teraz dowiadujemy się kiedy pojawi się na PlayStation Network.

Darkest Dungeon to jedna z najciekawszych perełek cyfrowej dystrybucji. Gra zyskała sobie uznanie za wyjątkową stylistykę nawiązującą do dzieł Lovecrafta, wysoki poziom trudności i rozbudowaną mechanikę - jednym z najciekawszych elementów rozgrywki jest przymus dbania o zdrowie psychiczny i fizyczne bohaterów.

Nasza recenzja Darkest Dungeon

Darkest Dungeon zostało wzbogacone o dodatek "The Crimson Court" na PC już w czerwcu, a my jako posiadacze konsol musimy jeszcze trochę poczekać. Co otrzymamy w ramach nowej zawartości? Jest tego całkiem sporo - nowy scenariusz, lokacje, przeciwników i bossów.

Posiadacze wersji na PlayStation 4 i PlayStation Vita będą mogli pobrać rozszerzenie 22 sierpnia 2017 roku. To znacznie później niż twórcy początkowo zamierzali, ale dzięki temu na premierę nowa zawartość będzie bardziej stabilna i pozbawiona większości błędów, które zostały wykryte w wersji na PC. Poniżej znajdziecie zwiastun dodatku.

Darkest Dungeon - DLC "The Crimson Court" na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://www.darkestdungeon.com/crimson-court-update-175000-copies-sold-and-counting/

Tagi: Darkest Dungeon playstation 4 playstation vita red hook studios