Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.07.2017 12:15
The Pillars of the Earth - wiemy kiedy pojawi się gra oparta na "Filarach Ziemi"!
435V

The Pillars of the Earth - wiemy kiedy pojawi się gra oparta na "Filarach Ziemi"!

The Pillars of the Earth to gra przygodowa oparta na słynnej książce "Filary Ziemi" autorstwa Kena Folletta. Wiedzieliśmy, że gra pojawi się latem, ale teraz poznaliśmy pełną datę premiery.

The Pillars of the Earth będzie odcinkową grą przygodową, której fabuła oparta została na "Filarach Ziemi" - słynnej powieści Kena Folletta z 1989 roku. Akcja gry rozegra się w XII-wiecznej Anglii i opowie o wydarzeniach zaistniałych w fikcyjnym mieście Kingsbridge. Opowieść skupi się na losach trzech postaci i konflikcie jaki zaistniał po tym gdy władze zdecydowały się zbudować katedrę.

The Pillars of the Earth oparte na słynnych Filarach Ziemi trafi do nas latem

The Pillars of the Earth zostanie podzielone na 21 odcinków, które pojawią się w postaci trzech części z siedmioma odcinkami każda. Jeśli zakupimy pierwszą z nich automatycznie zyskamy dostęp do kolejnych kiedy tylko się pojawią. Pierwsza część ma pojawić się 15 sierpnia 2017 roku. Kiedy pojawią się kolejne? Tego dowiemy się na tegorocznym Gamescomie trwającym w dniach 22-26 sierpnia tego roku. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź wideo.

The Pillars of the Earth na pierwszej zapowiedzi wideo

 

Źródło: http://worthplaying.com/article/2017/6/12/news/103953/

Tagi: Daedalic Entertainment playstation 4 The Pillars of the Earth