Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.07.2017 10:56
The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia - Bandai Namco zapowiada nową grę!
651V

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia - Bandai Namco zapowiada nową grę!

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia to gra oparta na kultowej mandze i animacji o tytule The Seven Deadly Sins. Bandai Namco obecne na Anime Expo zapowiedziało nową grę i udostępniło pierwszy zwiastun.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia to nowa gra przygotowana z myślą o PlayStation 4. To pierwsza adaptacja animacji i mangi o tytule The Seven Deadly Sins. Animacja opowiada o księżniczce, która przez zamach stanu traci prawa do tronu. Sprzymierza się z grupą łotrów, w nadziei że uda jej się odzyskać królestwo. Animacja dostępna jest na platformie Netflix.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia w naszej bazie gier

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia skupi się na gangu łotrów do, których przyłączy się wyżej wspomniana księżniczka. Grupie posądzonej o zdradę przyjdzie zmierzyć się z elitarnymi żołnierzami straży królewskiej. Całość wydawca opisuje jako "przepełnioną akcją przygodę".

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia ma być grą akcji pozwalającą na grę dwóm graczom jednocześnie - zarówno za pośrednictwem Sieci jak bez. Twórcy obiecują starcia z postaciami ważnymi dla animacji i wiele pięknych lokacji do zwiedzenia. Premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź na wideo, poniżej, w galerii znajdziecie paczkę pierwszych zrzutów ekranu.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia na oficjalnym zwiastunie

 

Tagi: Bandai Namco galeria Natsume Atari playstation 4 The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia wideo