Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.07.2017 09:15
Bloodborne otrzyma imponującą figurkę tropiciela
853V

Bloodborne otrzyma imponującą figurkę tropiciela

Bloodborne otrzyma figurkę z serii Figma od producenta zajmującego się figurkami, którym można zmieniać pozy. W Sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat takowej.

Bloodborne to kultowe już dzieło From Software wydane tylko na PlayStation 4. Gra zyskała sobie uznanie graczy i krytyków na całym świecie dzięki wyjątkowemu nastrojowi, stylistyce i wymagającej rozgrywce. Wcześniej pisaliśmy o statuetce Lady Marii oraz Tropiciela od firmy Prime 1, a teraz czas na figurkę z serii Figma.

Bloodborne z figurką tropiciela!

Wspomniana figurka tropiciela z Bloodborne ma jednocześnie zachować wysoką jakość przy możliwości zmieniania poz oraz wymiennych akcesoriów. Na ten moment mamy tylko jedno zdjęcie znajdujące się poniżej, ale dzięki niemu można ocenić poziom wykonania.

Na ten moment nie wiadomo kiedy takowa figurka się pojawi oraz w jakiej cenie. Nie wiemy też jakie akcesoria znajdą się w zestawie, ale jak każdy grający w Bloodborne wie, tropiciel używać mógł nie tylko Rozpruwacza.

Źródło: https://www.forbes.com/sites/olliebarder/2017/07/02/bloodborne-has-a-belated-action-figure-on-the-way/#71de1c035204

Tagi: Bloodborne figma From Software galeria PlayStation 4 Sony Computer Entertainment