Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.06.2017 20:13
Valkyria Revolution. Zwiastun premierowy ukazuje brutalną wojnę z imperium
401V

Valkyria Revolution. Zwiastun premierowy ukazuje brutalną wojnę z imperium

Valkyria Revolution już za trzy dni pojawi się na rynku. Sega nie traci więc czasu i przedstawia odpowiedni zwiastun. Ten przedstawia tło konfliktu i przygotowuje na wielką bitwę z bezwzględnymi siłami imperatora.

Valkyria Revolution to już czwarta odsłona należąca do uniwersum gier Valkyria Chronicles. Twórcy jednak nieco odchodzą od taktycznego trzonu i idą nieco w stronę akcji. Zmieniają się również bohaterowie i główną opowieść będą mogły poznać osoby, które pierwszy raz spróbują swych sił z serią. Nadal będzie to jednak taktyczna gra jRPG osadzona w militarnych klimatach z elementami fantasy.

Valkyria Revolution. Rozpiska darmowych dodatków DLC

Valkyria Revolution osadzone jest w alternatywnej rzeczywistości i przedstawi brutalną historię z punktu widzenia bohaterów mieszkających w kraju okupowanym przez siły groźnego imperium. Opowieść skupi się na wątku zemsty i będzie pełna intryg politycznych. Naszym zadaniem jako mieszkańców Jutland będzie desperacka o wolność z niesprawiedliwym imperium Ruzi i mocą ich potężnej walkirii o imieniu Brundhilde.

Valkyria Revolution - zwiastun premierowy "Begin the War"

Jako patrioci Jutland stawimy wyzwanie samej śmierci i przeważającej sile wroga, odkrywając jednocześnie kto w tle manipuluje losami obu krajów. Premiera gry w Europie nastąpi w dniu 30 czerwca. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita - w przypadku przenośnej konsoli możemy liczyć jedynie na cyfrowe wydanie w sklepie PS Store.

Źródło: YouTube (SegaAmerica)

Tagi: Media.Vision playstation 4 playstation vita sega valkyria revolution wideo