Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.06.2017 17:27
Współzałożyciel Guerrilla Games wymienia swoje ulubione gry z PS4
1519V

Współzałożyciel Guerrilla Games wymienia swoje ulubione gry z PS4

Sony jakiś czas temu ruszyło z inicjatywą Discover The Creators, która w przejrzysty sposób pozwalała podejrzeć gry polecane przez sławnych twórców. Dzisiaj swoimi najlepszymi grami z PS4 podzielił się Hermen Hulst - współzałożyciel studia Guerilla Games.

Wprowadzone przez Sony Discover The Creators funkcjonuje na razie jedynie w amerykańskim i kanadyjskim PS Store. Funkcja pozwala sprawdzić, w jakie tytuły grają cenieni producenci gier wideo i co polecają użytkownikom. Dzisiaj możemy sprawdzić gust Hemena Hulsta - współzałożyciela studia Guierilla Games, które zasłynęło na świecie dzięki serii Killzone oraz bardzo udanemu Horizon: Zero Dawn.

Poniżej znajdziecie listę wspaniałych gier, które znalazły specjalne miejsce w sercu Hemenra Hulsta. To tylko niewielki wycinek wybrany na podstawie niesamowitych historii, pięknych światów lub intensywnej akcji, jaką dana gra potrafiła dostarczyć.

  • Uncharted 4: Kres Złodzieja

 Najwyższa jakość przygodowych gier akcji. Kres Złodzieja łączy w sobie świetne tempo z oszałamiającą scenerią i świeżą, zniewalającą historią.

  • The Last Guardian

Mało które gry potrafią wywołać reakcję emocjonalną w sposób w jaki robią to dzieła Uedy. The Last Guardian to dzieło sztuki, które zostanie ze mną na dług, długi czas.

 

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Pożegnanie z uniwersum ze strony Hideo Kojimy jest jednocześnie najlepszą skradanką akcji w jaką kiedykolwiek grałem. Esencja wszystkiego co czyni serię Metal Gear świetną.

 

  • Inside

Mroczne i niepokojące a jednocześnie świetnie skrojone. Inside to logiczna platformówka, która sprawiła, że nie mogłem zasnąć w nocy - nawet po ukończeniu gry.

 

  • Until Dawn

Perfekcyjne spojrzenie na gatunek teen slasher. Wiele zwrotów i strasznych elementów z Until Dawn trzymało mnie przez całą grę na krawędzi mojego siedzenia.

 

  • Street Fighter V

Pod żadnym pozorem nie uważam się za jakiegoś mistrza w Street Fighter.  Ale fakt, że moja Juri pokonała Chun-Li sterowaną przez Hideo Kojimę sprawia, że ta produkcja będzie na zawsze na liście moich ulubionych gier z PS4.

Jak oceniacie wybór Hermana? Jakie tytuły znalazłyby się na Waszych listach gdybyście mieli wymienić 6 najlepszych gier z całej biblioteki PS4

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/06/23/discover-the-creators-hermen-hulsts-top-6-ps4-games/

Tagi: discover the createros guerilla games inside metal gear solid v street fighter the last guardian uncharted 4 Until Dawn