Daniel Stroński Daniel Stroński 22.06.2017 12:30
Knack 2 pokazuje walkę w czołgu, kooperację i co-opowe QTE
413V

Knack 2 pokazuje walkę w czołgu, kooperację i co-opowe QTE

Knack 2 planuje dobrze pokazać, że twórcy zrozumieli problemy poprzedniczki i dostarczą porządnego sequela. Możemy szykować się więc na całą masę materiałów z rozgrywki, z których kilka świeżych trafiło własnie do Sieci.

Knack 2 ma być tym porządnym Knackiem, na którego podobno zabrakło czasu przy tworzeniu "jedynki". Do tego twórcy obiecują lepszy system walki i zdecydowanie więcej elementów platformowych niż w oryginale. To, według dewelopera, powinno przerodzić się w udanego Knacka, jaki planowany był od początku.

Dlaczego Sony zdecydowało się kontynuować niezbyt udaną grę Knack?

Knack 2 przybyło z nowymi fragmentami rozgrywki, które opublikowano na youtube'owym kanale IGN-u. Na pierwszy ogień - walka z czołgiem i, co ważniejsze, za jego sterami. Mamy tam prosty model jazdy z możliwością "szarży" ze swego rodzaju kolczastym walcem oraz działem. Przed wrogimi atakami czołg chroni specjalna tarcza energetyczna.

Knack 2 - sterowanie czołgiem

 

Kolejny, dłuższy materiał przedstawia wielkie miasto-zamek, na które Knack porywa się w pojedynkę. W trakcie przemierzania lokacji dostaje jednak pomoc od drugiego gracza (4:37), który dołącza do zabawy i pomaga mu w boju. Wiąże się to później z kooperacyjnymi sekwencjami QTE.

Knack 2 - miasto i co-op

 

Premiera gry Knack 2 planowana jest na 5 września tego roku.

 

Tagi: knack 2 PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment sony japan studio wideo

Nie przegap